-<-@ Październikowe ciężarówki! @->-

15/04/08 08:53:04

Hey kobitki! Nie wiem czy jeszcze tu jesteście i czy wszystkie są na naszym październikowym forum, a chciałam się podzielić z wami wiadomością, więc pisze i tu i tam:) byłam wczoraj na wizycie u ginki. Opieprzyła mnie równo, że się przemęczam że nie po to mam zwolnienie żeby latać po mieście myć okna i dywany trzepać. Szyjka macicy skrajnie krótka, otwierająca się:( na usg wszystko ok, szyjka od wewnątrz ok, dzidzia ok, ale zewnątrz szyjka już otwarta. Przesadziłam z tym panieńskim a i wcześniej latałam na kolanach ze szmatą po podłodze:( ginka powiedziała że jedynym wyjściem na powietrze będzie wyjście o samochodu jak mnie beda wieźli w ostateczności. A jedynym palcem jakiego bede używała to ten przerzucający kanaly tv. Wesele mam spędzić na siedząco, potem dwa dni plackiem bez zdejmowania nogi z wyra, w poniedziałek do niej z nowu i jak nic się nie zmieni to do szpitala:(!!! Znowu dostałam 6xdziennie luteine i no-spe na stałe:( zero seksu i zero wszystkiego.Eh a już myślałam że mam problemy za sobą. Ginka powiedziała z czym się zgadzam że niektóre kobiety nie nadają się do ciąży, a inne remonty robią, latają, pracują...:(

-<-@ Październikowe ciężarówki! @->-

14/04/08 08:51:00

Witam dziewczyny poniedziałkowo aczkolwiek po panieńskim już nie jestem taka pewna czy dziś poniedziałek:P Oluska Wieczór się udał bardzo, kolezanki dopisały, załozyły mi welon, dostałam kapcie różowe z pięknymi siuraczkami sterczącymi w górę z jąedrkami na samym czubku kapcia, podkowe w sianku w rameczce na szczęście, mydełko w kształcie dużego pachnacego faluska- mąż powiedział że nie będzie się nim namydlał:P, potem wjechał tort zamówiony przez moją siostrzyczke najmłodszą- tort piękny różowy, na środku jąderka owłosione z bajaderek, i wielki gigantyczny XXL siusiak , ociekający spermą z czekolady.Był tak wielki że żeby się zmieścił tort do lodówki to trzeba było wyjąć półke:D potem na disco, stwierdzam że synek najlepiej czuje się na hip hopie:), musiałam wyjść o 4tej do domu bo taka się głodna zrobiłam! no tak wkońcu jestem w ciązy:) Iszi chyba jesteśmy na tym samym etapie ciąży:) a na kiedy masz termin? ja na 14 października. Moja dzidzia jest takiej samej wielkości co twoja, a powiedział wam czy widać czego się spodziewacie?? nam powiedział że na 99% syn, tak się chłopak rozkraczył. Objawów też typowo ciążowych nie miałam, choć cieszę się że nie wisiałam nad kibelkiem, ja za to miałam krwawienia i skurcze ale już jest oki-biore leki. Pozdrowionka, u nas pogoda śliczna, a obudził mnie ogromny bąk który wleciał przez okno i nie wiedział jak wylecieć i tak głośno bzyczał i bukał o szybę okna że musiałam wstać i go wypuścić.

imiona maluchów w twojej rodzinie

13/04/08 17:22:17

Dzieci rodzeństwa: Aleksander i Dagmara Dzieci kuzynostwa: Sebastian, Patrycja, Amelia, Iga, Julia. A nasz syn będzie Franek!

Antoś czy Maksym??? Pomóżcie ;)

13/04/08 17:20:15

Miałam podobny problem co ty:) zastanawiałam się nad wybranym przez męża Frankiem i ulubionym przeze mnie Maksymilianem. Nie martw się że starodawne imię będzie śmieszne! Najprawdopodobniej w szkole synek będzie miał koleżanki i kolegów o popularnych teraz imionach: Marysia, Zosia, Basia, Hania, Jaś, Staś a i Antoś jest teraz bardzo popularny:) My wybraliśmy Franka dla naszego malca. Wybierz imię które jest ci bliższe sercu, ale nie rezygnuj z imienia dlatego że jest starodawne gdyż teraz wraca moda na imiona naszych babć i dziadków:)

-<-@ Październikowe ciężarówki! @->-

12/04/08 17:09:46

Ja też już na dziś kończę bo biorę się za szykowanie na panieński. M już poszedł do brata na kawalerski. eh pewnie znowu noc nie przespana, szkoda że mi pić alko nie wolno to chociaż bym sobie piwko wypiła:D