SZCZĘŚLIWY PAŹDZIERNIK 2014 :)

05/10/14 01:58:23

Cześć dziewczyny, dawno nie zagladalam na emame. Wpadłam życzyć Wam powodzenia, rok temu 20 października przyszła na świat moja córeczka Hania. Trzymam kciuki, za szybkie i lekkie porody :)

cc czy sn?

19/03/14 02:09:49

Z tych "przyjemności" to miała lewatywkę i cewnik przed znieczuleniem do cc, tylko że ja zaczęłam rodzić normalnie - po wywoływaniu - ale dziecku zaczęło tętno rosnąć, a ja dostałam wysokiej gorączki i stąd cc. I cewnik i lewatywa do przeżycia :) Po cc, faktycznie ciągnie rana, mi chyba bardziej przeszkadzał ból przy śmianiu się, kasłaniu,smarkaniu, czy załatwianiu potrzeb fizjolog. ;) Nie wiem, czy cc, czy sn, bo nie mam porównania ( albo mam niewielkie, bo skurcze przed cc miałam co pól minuty już, wkłuć mi się w kręgosłup przez to nie mogli) :) Ale jeśli podsumować samą cc - to nie jest źle

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

19/03/14 01:52:29

Moja idzie NFZtowskimi i jest git :) czasem ma lekką gorączkę, ale dostaje czopek i jest dobrze. Jesteśmy już za tymi potrójnymi, więc już z górki, 2 razy mi wogóle nie zapłakała przy wkłuciu, twarda sztuka :D Z mniej przyjemnych rzeczy, za nami rota. Zaczęło się temperaturą, dałam czopek i było ok, ale ja przegoniło, więc poszłam do lekarki, w przychodni mnie zbyła, więc poszłam prywatnie do swojej, no i stwierdziła, że to grypa, wypisała leki i na nastepny dzien juz bylo ok, na kolejny także, więc w sobotę rano zebraliśmy sie i pojechalismy do Rabki, jak mieliśmy zaplanowane, rano Hani zwymiotowała, ale myślałam, że tak tylko incydentalnie. Wsytraszyłam się, bo po przyjeździe się to powtórzyło, dałąm marchewę i znów. Potem wypiła mleko i wodę i było już ok, jednak po kąpieli znów mi chlusnęła w czasie jedzenia, więc zebraliśmy się na IP -30 km dalej, no i zostawili nas na noc pod kroplówką, na szczęście rano już było ok, nie zwymiotowałą, choć rzadsze kupy były jeszcze przez 2 dni, dziś już jest ok na szczęsćie, no ale zebralismy sie i skrocilismy pobyt, ale za tydzien jedziemy znow :) Uffff.... wyd\je mi sie, ze to wszystko przez to ze zaszczepili mi ja jak miala katar - obnizyla sie jej odpornosc i wszystko lapala, 2 dni po szczepeiniu popekaly jaj naczynka w oku i miala czerwone bardzo :/ a potem ten rota. Zgrzeszyłabym, gdybym na nią narzekała, grzeczna, zały czas przesypia mi cala noc, jak zasnie przed 20, to spi do 8-9. Nie placze, a jak placze, tzn, ze cos ja boli (przy rota budzila mi sie z placzem, choc normalnie budzi sie i jest usmiech od ucha do ucha), zebow nie ma jeszcze, choc juz cos sie tam dzieje. Bardzo chce juz siadać, caly czas się podnosi. To chyba tyle. Manusia śliczna córa!

PROSZE PORADZCIE GDZIE RODZIĆ BIELSKO BIAŁA

19/03/14 01:22:37

Hej, ja rodziłam w październiku w wojewódzkim, miałam cc. Jak masz jakieś pytania to pisz śmiało. Generalnie nie chuchają jakoś specjalnie na ciebie, ja rodziłam o 16, dziecko przynieśli mi odrazu na sale i spało ze mną całą noc, nieważne, że nie mogłam się ruszać, bałam się strasznie, ale w sumie oddać i tak bym jej nie oddała ;) rano ok. 7 przyszli wyciągnąć cewnik, polożna podstawila krzesełko i kazala wstawać samemu i prysznić wziąć, też samemu, najpierw miałam ochotę ja zabić, ale z perspektywy czasu, cieszę się z tego, ponieważ bardzo szybko nauczyłam się prostować i ogarniać wszystko sama. Z lekami przeciwbólowymi nie ma problemu, co chwilę ktoś przychodzi i pyta, czy nie potrzebujesz. Hmm... sama nie wiem co jeszcze powiedzieć, dlatego najlepiej pytaj, tak jak napisałam.

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

04/11/13 18:43:58

Martynka SUPER TABELKA!!!! :) Nawet się zrymowało. Gosia - moja wczoraj skończyła co prawda dwa tygodnie, ale też jest dużo lepiej niż przypuszczałam. Przesypia ładnie nocki, w dzień nadrabia nocne niejedzenie. Oby tak dalej :)