Dieta karmiącej przy skazie białkowej dziecka

24/05/08 10:33:15

Cześć dziewczyny! Nie zapominajcie o dicoflorze 30 w saszetkach-on nam pomógł. Dawid był strasznie obsypany, miał straszne rany za uszkami i w zgięciach kolan, i rączek. Raz dziennie podany z mlekiem matki albo wodą działa rewelacyjnie, jak czytacie od początku to większość dziewczyn go podawała i były zadowolone. Oczywiście wielu lekarzy nie wie, że takie coś istnieje. Poczytajcie sobie o tym i zadecydujcie.

Dieta karmiącej przy skazie białkowej dziecka

07/09/07 09:59:31

kasiaroll mój Dawid też się budzi czasami co godzinę i też nie wiem czemu-czy te zęby mu tak dokuczają, ciężko też powiedzieć czy jest głodny czy chce sobie pokojać cycusia-bo zawsze jak się obudzi to mu daję a dzisiaj to nawet raz nie chcial i krzyczał wniebogłosy i wzięłam go na ręce to się uspokoił-także może faktycznie im się coś śni. Oczywiście lekarze mi nie potrafią na to odpowiedzieć, ja im podsuwam co to może być a oni przytakują. A teraz się pochwale, że sobie pojadłam nad morzem, bo tam oczywiście skórka super. Wróciliśmy tydzień temu i dzisiaj mu sie pojawiły małe krosteczki na pleckach ale na szczęscie tylko gdzieniegdzie-mam nadzieje, że szybko znikną i nie obejma mu większej powierzchni ciałka (niestety tak było po pierwszym przyjeździe znad morza w lipcu :() a myśle że to po szczepionkach bo przedwczoraj dostał aż 3 bidulek :( oczywiście nasza pani doktor nie słyszała o dicoflorze, bo ja mówię jej że podaje a ona, że co? :) oczywiście opowiedziałam jej o WAS-korciło mnie żeby powiedzieć że dużo więcej się dowiedziałam właśnie o Was niż od niejednego lekarza :) ale sie ugryzłam w język. A tak w ogóle to dzięki za zyczenia dobrej pogody i reszty, bo pogoda nam sie udała-tak się wytarzałam w tych falach że ludzie na mnie patrzeli jak na jakiegos dzikusa :lol: super było. Na panieńskim też było ekstra, nie sądziłam że będę tak szaleć na trzeźwo :lol: [url=http://www.fotosik.pl:l949xkxc] [/url:l949xkxc] [url=http://www.fotosik.pl:l949xkxc] [/url:l949xkxc] [url=http://www.fotosik.pl:l949xkxc] [/url:l949xkxc] troche jeszcze zaspany :) [url=http://www.fotosik.pl:l949xkxc] [/url:l949xkxc] a tu Dawid ze swoim bratem i kuzynką [url=http://www.fotosik.pl:l949xkxc] [/url:l949xkxc] a tu juz było ciut zimniej [url=http://www.fotosik.pl:l949xkxc] [/url:l949xkxc] a tak szalała mama [url=http://www.fotosik.pl:l949xkxc] [/url:l949xkxc]

Dieta karmiącej przy skazie białkowej dziecka

17/08/07 23:11:39

Kasiaroll u nas jest podobnie z jedzeniem tylko że dawid jest młodszy o miesiąc i w nocy je bardzo często cusia :) Ekstra sie pluskają te szkraby kochane :) Iwanka 7 zębów w tym wieku :shock: Dzięki za cynk-jak nie znajdę bliżej tego mleka to też wybiore sie do Katowic-w koncu z Gliwic nie jest aż tak daleko :) a studiuje też w Katowicach także może być :) już sie nie mogę doczekać kiedy załycze tego mleczka i oby spasiło Dawidowi Kurcze Malinka nie mam pojęcia czym bys mogła mu smarować ten chlebek-może jak na razie jadlby tylko z samą wedliną. Kicia ja widze że Twoja Julcia wszechstronnie uzdolniona :D a swędzi nasze dzieci skóra-nawet może tam nie być krostek ale jest sucha albo w ogole swędzi-takie są uroki azs, np. masz gładką skórke dzidzi ale ona się spoci i ja podrapie to wtedy mogą też wyjść kroski (przynajmniej tak jest u nas) Dor dzięki za odpowiedź, ja odkąd zaczęlam podawać dicoflor też widzę poprawę a jak długo już podajesz Zyrtec bo ja podawałam przez dwa miesiące ale odstawiłam teraz i przez pierwsze trzy dni myslałam że się zadrapie ale teraz drapie sie tak jak wtedy gdy mu podawałam Zyrtec a dawałam mu 8 kropli na noc. Bajeczna predyspozycje do skazy to Hania może mieć no bo TY masz skaze a chyba nie da sie określić kiedy powinno wyskoczyć uczulenie, każdy organizm reaguje inaczej. Czasami jest tak, że mama karmiąca je cały czas to samo i niby wszystko jest ok a tu po 2 miesiącach wyskakują krostki. Porozmawiaj ze swoim lekarzem na temat dicofloru30-on podawany przez pierwsze 6 miesięcy zmnijesza ryzyko alergii-czy w ogole u Was jest konieczny. U nas od urodzenia Dawid miał wysypki a zaczęlo sie od rumienia noworodkowego. Nie wiem czy zdąże się jeszcze odezwać do Was bo jutro idę na wieczór panieński :D pierwszy wypad od 2 lat-szkoda że nic nie mogę drinknąć :/ a potem.....Krynica Morska :D także zyczę "Wam" gładkiej skórki-zresztą sobie też i mam nadzieje że będzie co czytać jak wróce ale oczywiście same pozytywy :D papapa [url=http://www.fotosik.pl:1ib960ew] [/url:1ib960ew]

Dieta karmiącej przy skazie białkowej dziecka

17/08/07 10:47:15

Hej Kasiaroll :) Biedna Juleczka :( nie ma jak klimat morski :D o i widze ze byliście we Władysławowie :) albo gdzieś w okolicy Sylvianna i znowu znalazłam taką samą rzecz u Ciebie jaką my mamy-przeglądając forum wpadłam na niebieskie body w paski Emilka-też takie mamy :)

Dieta karmiącej przy skazie białkowej dziecka

17/08/07 10:25:53

No własnie zapomniałam że większość z Was ma swoje domki-fajnie sie macie :) Ja mieszkam w bloku i to jeszcze na czwartym piętrze :roll: Dawid też własnie ma w zgięciu jednej rączki zaczerwienione i dzisiaj w nocy namiętnie to drapał :roll: