Listopadowe mamy :) 2015

03/11/15 01:37:11

Przepraszam dziewczyny że się wtrącę, ja do Maliny Malinko- może mnie jeszcze pamiętasz z "modlitwy". W każdym razie czytam sobie tamten wątek wspomnieniowo i widzę Twój podpis. Poszukałam, znalazłam i baaaardzo się ucieszyłam :) Serdecznie Ci gratuluję i przesyłam wielgachnego buziaka Filipkowi! Przekaż proszę chłopcom piątki od "wymodlonego" kumpla Adasia :cmo:

modlitwa o poczęcie dziecka

03/02/15 09:57:15

an_ulka- Bardzo mi przykro. Przytulam Cię z całych sił i będę pamiętać w modlitwie. Pisz jeśli będziesz tego potrzebowała.

modlitwa o poczęcie dziecka

14/01/15 22:06:30

Hej!!! Solusiu- pamięć w modlitwie masz jak w banku:) an_ulka-
wiecie jaki jest najpiekniejszy dzwiek na świecie?bicie serduszka mojego maleństwa:)
Wiemy, wiemy :D Ciesz się tym jak najwięcej, niech ciąża będzie dla ciebie czasem radości :D Dobrej nocy Aga.

WYMODLONE MAMUSIE

30/12/14 01:05:26

Cześć dziewczyny!!! U nas czas strasznie szybko goni. Adaś chodzi do przedszkola i dzięki Bogu w tym roku nie choruje. W święta mieliśmy okazję zwolnić a to za sprawą ospy która dopadła Adasia dzień przed wigilią i nas uziemiła.Dzięki Bogu przechodzi ją łagodnie i dużą pomocą jest jego posłuszeństwo w niedrapaniu się. Właściwie po 3 dniach przestały pojawiać się nowe pęcherze a teraz zostały już ładnie gojące się strupki, których również nie zdrapuje. Jestem z niego bardzo dumna :D Ewcia, Solusia, piszcie co słychać u Was ?!

modlitwa o poczęcie dziecka

30/12/14 00:53:18

an_ulka- Serdecznie ci gratuluję!!!!! :brv: :okk: :flo: Niech ta ufność w moc Boga towarzyszy ci w czasie ciąży i napełnia pokojem. Fasolka niech rośnie zdrowa i silna a poród niech będzie łagodny i szybki. Buziaki, śpijcie dobrze oboje :zzz: Solusia- co słychać? Odezwij się na wymodlonych :kjk: Dobrej nocy :)