Katowickie przyszłe Mamy :D

14/08/09 18:18:51

Hejo hejo :D witam w ten mój wspominkowy dzionek, jejuuu to już dwa lata...nie wierzę no ! Nie wierzę !! :D :D :D KA, Kala, Pati dziękuję za życzenia w imieniu FI :D Stellinko czyżby? [quote="dominiquez":jivpxul5] W poniedziałek miałam przemiłe przedpołudnie z moją Stellinką :D i Marysią gadułką !
:lol: :lol: :lol: :lol: Joan zdróweczka brzuchatko Ty nasza :D

Katowickie przyszłe Mamy :D

13/08/09 16:53:00

dziekuję za miłe przyjęcie.... :D Joan o takkkk Reklamy są the best ! Pati hhihihi Szym od Gugi też uwielbia Milionerów :D kaluś wiem że złobki nie straszne, wiem że Filis bez problemu większego będzie zadowolony, on wszędzie do kazdego bez ogródek, bez krempacji, chętnie do dzieci, straszych (zwłaszcza babcie na ławkach są super). Ale mi sie świat zmieni, odzwyczaiłam się do chodzenia na tak długo gdzieś i tym bardziej bez Fi :D Tyle zcasu co ja poświęcam na sprzątanie, gotowanie na czytanie i wiele innych zajęć teraz muszę to sobie poukladac na nowo. A jakoś mi się nie chce, dobrze mi tak jak jest ! ehhh życie... Poprasowałam, zostało tylko pranko z rana, ale to jutro bo mokre jeszcze. Ząbki widze na tapecie, to powiem wam wymacałam, że prawie już są dole piatki ...no i wszytsko jasne ....czemu nad morzem tylko frytki ,zero apetytu, lużniejsze kupki:D Nie marudzę, ide smażyć nalesniki...:D

Katowickie przyszłe Mamy :D

13/08/09 12:03:02

Hejo hejo laseczki :D Dawnooo nas nie było hihihi ... Wybyłam na wczasy i kam po mnie została :lol: Jastrzębia Góra i klify przecudne- bardzo nam się tam podobało. Willa w której mieszkaliśmy całkowicie przystosowana do rodzin z dziećmi....trampolina (oj jak się na niej wyżyłam), piskownica wypasiona mega ilością zabawek, zjezdżalnia , hustwki, rowerki , pchacze i co ino ! Naprawdę fajna sprawa ! Na dole kwatery bilard, cymbergaj i pokój cały w zabawkach :D Właściciele wypożyczają rowery za 5 zł/ dzień i leżaki za 1 zł :D więc korzystaliśmy :D Plaża nietypowa bo kamienista, mnie sie to ogormnie podobało tym bardziej że ludzi malusio :D Mąż zajęty Fi, a ja książka :lol: no cudnie było ! zwiedziliśmy też Gdańsk wraz z westerplatte :D Pogoda fantastyczna :D więc czego więcej chcieć :D Po powrocie szybkie pranko i wyjazd do teściowej (zyczenie męża) Fi cały w skowornkach bo cały dzień od 9-20 na dworze, w zeszły czwartek zaliczyłam wieczór panieński w Sosonowcu w clubie z Mariem w roli glównej (śmiechu było co niemiara)- czyt. pan nago ! w SOBOTĘ wesele przyjaciółki-mega udane ...poznałam fantastycznych ludzi...rozmwialiśmy jak gdybyśmy się znali latami :D M.in. scenarzystkę W11 i Detektywów :D:D:D Od poniedziałku znowu sterta prania i prasowania (jeju już sił brak) W poniedziałek miałam przemiłe przedpołudnie z moją Stellinką :D i Marysią gadułką ! We wtorek przyjechała kuzynka męża z dziećmi - Kingą lat 11 i kamilem lat 14 :D Fi oczarowany Kingą oczu od niej nie odrywał i robił co mu powiedziała :D:D Jutro wielki dzień dla Nas Fi i jego dwa latka na liczniku :D Impra za tydzień ze względu na mamę moją ma noge w gipsie :( Pozatym wybieramy się do Gugi do Ustronia na week :D Filiś ma nowe słowa: szosza- ciocia i żaża- dziadzia :D No tyle mojej relacji :D Wszytskiego co najlepsze dla Mikiego i Kamilka w te trzecie urodzinki, moc prezentów i uśmieszku na twarzyczkach życzy ciotka Domi z FI :ur: :gift: :gift: :bal: Artan brawa dla Domisia, a nie mówiłam :lol: :lol: że da radę ! Monika Fi jest za stary na ankietę :wink: Anm-aj ja też się boję września, wracam do pracy a Fi do żłobka pomaszeruje :cry: Joan TY lasencjo jedna ! Kala brawa dla Michałka, zdolny chłopczyk :brv: sabcia brawa dla zdolniaszki Fifiego :brv: mykam do Fi poczytać ksiażeczki, bo mi reke zaraz urwie :D:D

Katowickie przyszłe Mamy :D

28/07/09 22:59:10

hejo hejo :D Ja na tzw. szybkensa :D Dziękuję wszystkim dziewczynkom za życzenia urodzinkowe, te na NK i forumowe i telefoniczne Pozdrowienia Z Jastrzębiej Góry !

Katowickie przyszłe Mamy :D

24/07/09 20:35:36

My dopero powrócili z wyprawy spacerosowej ;) Gugi dzięki za komplementa ;) Madziu jak dobrze, że z Julą lepiej , tak trzymać ! idę wykąpać smyka i odpalę karmika ;)