Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

11/11/08 21:48:40

Nie wiem jeszcze takiej duzej przerwy między @ nie miałam.... Test chyba jednak kupie jutro i zrobie pojutrze rano. No gin tak czy siak obowiązkowy :)

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

11/11/08 21:36:31

Nie nie robiłam jeszcze, bo zastanawiam się czy wogóle jest sens.... Jak pisałam po ostatniej @ już przytulanek nie było.... A wątpię w to, żeby natura potrafiła takiego figla spłatać. Napisałam ponieważ jestem ciekawa czy któraś z was słyszała o podobnym przypadku. Postanowilam sobie, że jeśli do końca tygodnia @ nie przyjdzie wtedy zrobie.... Bo nie ma co ię nakręcać :)

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

11/11/08 19:24:14

Heyka kobitki. Dawno mnie tu nie bylo. Staramy sie z partnerem o dzidzie już koło roku. Niestety przeprowadziliśmy się i nie miałam dostępu do neta. Niestety nic nam sie nie udało zmajstrować. Teraz powracam z zapytaniem, czy pomimo miesiączki mogę być w ciąży? Trochę dziwne pewnie się to wam wydaje, ale Juz tłumacze.... Przytulamy sie wlasciwie codziennie (ach ta miłość ). No i sprawy mają się następująco. 2 października do 7 października ostatnia @, najdłuższy cykl jaki miałam miał 35 dni, tymczasem dzisiaj jest już 40! ostatnie 3 miesiące cykle miałam książkowe po 28 dni. Sporo białego, grudkowatego śluzu, szyjka macicy wysoko i twarda, tempki nie mierzyłam, bo pracuje na 3 zmiany i same wiecie, że to bez sensu w takim przypadku. Trochę bolą mnie piersi, brzuch wogóle. Co o tym sądzicie? Jak dla mnie dzidzia po tamtej miesiączce mało prawdopodobna, tymbardziej, że po niej już się nie przytulaliśmy, bo mój luby pojechał za granice do pracy. Ja już sama nie wiem co mam myślec o tym wszystkim. A nie chcę się znowu nakręcić.... Słyszała kiedyś któraś o takim przypadku?? Z góry dzięki za odp. Zapomniałam dodać, że od jakichś 2 tygodni dosłownie usypiam na stojąco, śpię czasami nawet po 14 godzin na dobę. to u mnie nie jest normalne.

Grupa Wsparcia ;)

21/02/08 23:15:53

Witam witam Karolcia :D U mnie po prostu wspaniale teraz... Mój skarbek dba o mnie jak o jakąś królową :D No ale czytam właśnie, że być może fasolcia Ci się trafiła :)

Grupa Wsparcia ;)

21/02/08 23:00:49

Hey dziewczynki :D Mnie też dlugo nie było, ale baaardzo absorbowała mnie praca i moje kochanie :D RYBKA GRATULACJE PRZEOGROMNE!!!!!!!!!! Strasznie się cieszę :D madziulek 17 jeśli to było przed okresem zaraz to wątpię, aby były to dni płodne... Istnieje możliwość, że owulka Ci się przesunęła oczywiście... Ale być może przez stres miesiączki nie ma ;) Jeśli się boisz to zrób test z porannego siusiu... Albo od razu idź do ginekologa ;) Wogóle to nie wiem co się dzieje, ale i mnie baaardzo dużej części koleżanek coś spóźniają się okresy teraz :? Naliczyłam nas całe pięcioosobowe stadko :shock: Coś musi być w powietrzu, bo żadna z nas po badaniach u giny nie ma nic stwierdzonego... Może to przez tą szalejącą pogodę??