chodzik

21/12/07 08:16:50

Witam, Mam pytanie do Pani doktor odnośnie chodzika, mój synek ma 7,5 miesiąca, zaczęłam go wkładać do chodzika. Mateusz jest bardzo zadowolony, biega po całym mieszkaniu, wkładam go 2 razy dziennie po 15 minut, czy to nie za dużo? Co Pani sądzi na ten temat? czy chodzik jest bezpieczny? Czy to nie za dużo, te pół godz. dziennie? Jeżeli nie to czy może być dłużej w chodziku, bo nie ukrywam że mu sie bardzo podoba. A może wy dziewczyny macie jakieś doświadczenia? Moja teściowa się na mnie obraziła, bo powiedziała, że chodzik jest bardzo niebezpieczny dla dziecka, że grozi krzywica,powiedziała, że wcale mam go nie wkładać, nie wiem co robić. Może ma rację?

bakteria - pseudomonas aeruginosa

21/11/07 18:41:27

witaj Xezbeth, A co to oznacza dla mojego dziecka? Czy będzie mniej odporny na różne choroby? Na razie lekarze nie leczą mojego synka, dlaczego? Kazali tylko obserwować stolce.

bakteria - pseudomonas aeruginosa

21/11/07 14:45:37

Dzień dobry, Zwracam się z prośbą o wyjaśnienie mi co oznacza bycie nosicielem bakterii pseudomonas aeruginosa. U mojego 6 - miesięcznego synka podczas pobytu w szpitalu związanego z zapaleniem oskrzeli wykryto w posiewie kału w/w bakterię. Lekarze nie wyjaśnili mi co się z tym wiąże,również podczas kontroli w przychodni lekarz też zbagatelizował sprawę, kazał tylko zwracać uwagę na stolce i wrazie biegunki zgłosić się do przychodni. Nadmieniam, że rabiłam posiew kału w sierpniu przed operacją na przepuklinę pachwinową i nie wykryto żadnych bakterii, czy mój synek mógł podczas operacji zostać zarażony? i co mu grozi? Proszę o szybką odpowiedź, jestem załamana.

Ksiązki o ciązy w wersji eleltornicznej

15/08/07 17:29:47

Wandzik bardzo dziękuję za przesłanie książek na mojego e-maila. Wieczorkiem usiądę do lektury bo mój rozdarciuch w ciągu dnia nie da mi chwili wolnego.

Ksiązki o ciązy w wersji eleltornicznej

14/08/07 21:30:21

jeżeli byłaby taka możliwość również bym prosiła o przesłanie tych pozycji na moją pocztę aga-kurowska@wp.pl, z góry dziękuję i pozdrawiam.