Czerwcowe Szczęścia

17/05/09 20:52:24

kasiu - myślę ze Tomlud zrozumie. przeciez nie wiedziałaś... kolejne dziecko - ja chyba jestem za leniwa. teraz Kubuś zabiera mi wiekszosc czasu. przy dwójce nie wiem co to by było :) narazie nie ,choć długo zastanawiać sie nie powinnam :)

Czerwcowe Szczęścia

17/05/09 20:45:45

witajcie my tez cała niedzielę poza domem spędziliśmy. Kuba dzisiaj pierwszy raz jadł kubeczki waflowe od lodów i suche rurki. słońce nas wszystkich opaliło widzę ze nadal forum się rozszerza tylko cosik laseczki mało piszecie - choć raczej w weekend to standard .......kurde....... kaśka - ajajajajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj. no nie fajnie z twojej strony.....ja się wstydzę za słowa jakie napisałas do Tomluda przykro.....:(

Czerwcowe Szczęścia

16/05/09 22:55:30

witajcie asia78 - Antkowy jadlospis podobny do Kubulowego ;) a w nocy Kubuś tez budzi się na cyca 2 razy ale nie żeby najesć sie tylko zeby pocycac sobie i zaraz zasypia. smiesznie to wyglada bo potem pada od razu a ja zanoszę go takiego śpiącego z buziuchną w mleku do łóżeczka - naprawde lubię ten moment :) a propos żywienia naszych dzieciaczków - na www.babyonline.pl przeczytałam ze 11miesięczne niemowle może jeśc w zasadzie juz to samo co reszta domowników - jeśli nie jest alergikiem oczywiście. ważne żeby było zdrowo. ja już podaje chlebek z wędlinami, serkiem topionym, jajeczkiem, obiady Kuba je już normalnie.

Czerwcowe Szczęścia

15/05/09 23:39:39

no proszę - jak milusio :) suwaczki to naprawde mały pikus :) "SyllaBa PostWysłany: Pią Maj 15, 2009 10:19 pm Temat postu: Kochane nie wszystko od razu. Ja dopiero się uczę posty pisac Twisted Evil Suwaczki to też czarna magia. Jak Scarlet O'Hara pomyśle o tym jutro, wkońcu też będzie dzień Very Happy - niezłe jesteście fju fju dobry pomysł przekładania "na jutro' ;) ja slyszę odglosy chrapania moich chłopaków z sypialni - cholercia oby tylko udalo mi się przy tym zasnąć DOBRANOC!

Czerwcowe Szczęścia

15/05/09 21:52:40

witajcie no laski laski...wtyrane powinnyście mieć za czytanie a nie pisanie:) tyle osób nowych na pewno ukoloryzowałoby forum jestem tu i tam ale czytam i z chęcią poczytam nowy dziewczyny :) może ruszycie forum do przodu. kłótnie są niepotrzebne. stokrotka - no babo się nie fukaj :) jesteś juz na nowym forum? i iwonkax? dajcie cynk na priva