Ciągłe starania i nic:(

07/05/12 15:51:30

No dziewczynki więc jednak nici wynik taki sam <2,00, nic nie wzrosło. Objawy dalej mam a wyluzowałam wreszcie!!!! Wyniki same za siebie mówią. Sorrki że tak pozno daje znac ale nie dałam wczesniej rady:) Już kończe prace odezwe się dopiero w środe nie mam internetu w domu więc nie napisze nic narazie do środy, jutro biore wolne musze odpocząć. Darka nie przejmuj się wszystko się ułoży!!! Nie daj się kochana :lol: Pozdrawiam was gorąco!!!

Ciągłe starania i nic:(

04/05/12 11:02:44

No nadal brak @ chodze co chwile i sprawdzam ale niec mokro biały śluz i nic więcej!! Piersi tak bolą że ich nie umie dotknąć ani a wczoraj bolał brzusio już myślałam że @ przyszła a tu echo!!! No na becie byłam rano i czekam na wynik jak na szpilkach ani pracować normalnie nie umie:) Odezwe się co wyszło bo mam już tego dość chodze nakręcona że szok!!!

Ciągłe starania i nic:(

02/05/12 10:39:24

Witam dziewczynki nie pisałam bo nie miałam dostępu do internetu!!! Siedze w pracy i szlak mnie trafia większość biur ma wolne a ja musze tu siedzieć:( Mój men tez dzisiaj w pracy na 2 miane więc siedziałabym sama w taką pogode ale po pracy jade do mamy na grilla a co hehe. Wredna @ dalej nie przyszła od 2 dni mam straszne bóle piersi czasem to się dotknąć nie idzie i ciągną mnie, nie mówie już o bólach krzyża i brzucha na dole cały czas czuję jakby miała przyjść@ ale jej nie ma?? ciekawe to jest. W piątek ide na 2 bete bo ciekawi mnie dlaczego pokazało że hormon jest w organiźmie jak tylko przy ciąży on się wytwarza. Jak się nie powiększy beta ide po niedzieli do gina po tabletki na wywołanie@. Nic z tego nie kapuje niestety :shock: Darka - widzisz każdy jest inny mój mąż jak mam chożby do mamy zajechać na kawusie a on sam ma siedzieć jest cały chory najchętnej by mnie przywiązał do kaloryfera i on też nigzie by beze mnie nie pojechał. No też mi się wydaje że twój mąż postąpił nie fer no ale nie będe oceniać:) Nie przejmuj się kochana na wszystkich kiedys przyjdzie czas!!!

Ciągłe starania i nic:(

27/04/12 14:32:56

Kurcze już sama nie wiem co o tym myśleć bo jak zobaczyłam te wyniki byłam pewna że nie ale wiecie co wynik mam taki <2,00 czyli jakby więcej niż 2,00, a normy podane przez laboratorium mam tak : mniej niż 2,00 wynik ujemny, 5-50 1-2 tydzien i tak dalej. Więc jakby więcej. mam wątpliwości ponieważ rzuciałm tabletki i to jest pierwszy cykl a jedziemy z mężulkiem z tym koksem że nie wiem hihi i może owulka sie całkiem przesunela i może to poczatek dopiero, jejku chyba dostane szału miało sie wszystko wyjaśnic a tu < 2,00 przecież jeśli by było tam 0,00 to oki a nie że cos wykryło czy się myle? Na forum troszku poszperałam i była dziewczyna która miała bete 1,3 jakos tak a jak powtórzyła bete za jakiś czas miała już ponad 5. Jak dalej @ się nie pokaże to jade do gina albo powtórze bete jeszcze raz!! Gratuluje twoja córcia napewno się ucieszy w przedszkolku jest super:)

Ciągłe starania i nic:(

27/04/12 10:52:54

No więc odebrałam już wyniki i mam <2,00 mlU/ml czyli nici :( no nic musimy się bardziej postarać:(