Poszukuje Przyszłych mam ze Zduńskiej Woli

16/11/08 12:15:38

Witajcie, nie było mnie długo bo byłam z małą 8 dni w szpitalu. Infekcja dróg moczowych, a ze szpitala przywlokłam jakieś przeziebienie. Wiec mała znowu chora, ma katarek i kaszle :( . W szpitalu było pełno dzieci z zapaleniem płuc, mam nadzieje ze nie złapała. Pobyt z takim maluszkiem to masakra i mordęga jak nie wiem. Antybiotyk przez wenflon.Ledwo dostałam łóżko za które musiałam sobie zapłacic. Mala wcale nie przybiera na wadze , ostatnio nie chce jesc, :cry: . Chrzciny odłożone na wiosne. Mam nadzieje ze jakos wyjdzie z tych chorób i bedzie lepiej. A co u was ?

Poszukuje Przyszłych mam ze Zduńskiej Woli

17/10/08 11:52:23

HEJ, ja też planuję w lokalu i tak ok na 20 osób. Moja mała tak ładnie przybierała na wadze, a teraz w ciągu 2 tyg bardzo mało tylko 300g . Nie wiem dlaczego :?: Pogoda sie robi nieciekawa, wieje i popaduje :cry: .

Poszukuje Przyszłych mam ze Zduńskiej Woli

15/10/08 15:42:40

Hej tak chodzę tez do dr Sz. :D Tez sie jeszce zastanawiam nad tą wkładką. Uczę małą pić z butelki co za mordęga. Robiłyście chrzciny w domu czy w lokalu?Jestem na etapie planowania chrztu.

Poszukuje Przyszłych mam ze Zduńskiej Woli

10/10/08 12:15:23

Hello, ja jem parówki od kiedy wyszłam ze szpitala i jest ok. Też boje sie jesc różne rzeczy tym bardziej że nie moge nic mlecznego. Mnie tez lekarka poleciła enfamil (moze ta sama lekarka) ale Justysia pluje i nie wypije, teraz to wcale butelki nie chce nawet z moim mlekiem i nie wiem jak ją nauczyć.Mordujemy sie juz pare dni czasem pociągnie ale rzadko.Smoka tez nie chce. Byłam na przegladzie u gin i polecał mi wkładke mimo ze chce jeszcze miec dzieci. Mowił ze hormonów nie poleca, a wkładke zawsze mozna wyjać. Zastanawiam sie nad tym...

Poszukuje Przyszłych mam ze Zduńskiej Woli

07/10/08 09:26:41

hej u nas dzisiaj od rana leje. Koniec wekendu był super - mała w niedziele wieczorem objadła się, odbiło jej się a potem tak rzygła że aż miło, aż chlustało. Teraz jak zje to długo ją trzymam po jedzeniu na rekach, super sprawa zwłaszcza w nocy.Czy ona ma jakiś refluks czy co? Pozdrawiam mamuśki. A i jeszce zrobiła mnie w trabę, do tej pory poiła butelką a od soboty jakby piorun strzelił. Nie chce nic a nic , juz nigdzie nie rusze sie z domu!!!!!!!!!!!!!!! Tylko cycek, masakra.