DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008 (2)

24/11/10 10:52:09

Witam, my mamy fotelik Britax Evolva 1-2-3 od 9 do 36kg. jesteśmy z niego zadowoleni. Jak każdy fotelik ma plusy i minusy. Do minusów mozna zaliczyć fakt iż fotelik nie rozkłada się do pozycji leżącej. Jest tylko taka namiastka ukosu ale nam to nie przeszkadza, Igor jak ma spać w samochodzie to ta pozycja jest odpowiednia. Poza tym bardzo dobry materiał, super wykończenie, fajnie się pierze, nie przyjmuje plam. System "klik" podczas napinania pasów pokazuje kiedy zapięte jest juz na maksa. Mnie do zakupu skłoniły wyniki w testach zderzeniowych. jak na ta kategorię 9-36kg ma wysokie notowania.

DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008 (2)

17/09/10 10:58:18

Witam po długiej nieobecności, która absolutnie nie oznacza że nie jestem z Wami. Cały czas namietnie podczytuję co u Was kochane słychać. Z całego serca gratuluje wszystkim mamusiom i tym które dopiero będą miały swoje drugie wymarzone dzieciątko. My po bilansie dwulatka - chyba jako ostatni na fo, bo wczoraj. Sprawa przedstawia się następująco - i tu nie ma się czym chwalić. Otóż mój mały mierzy i waży tak duzo że znajduje się ponad 97 centylem. Wzrost 101cm, waga (i teraz :shock: ) trochę ponad 19kg. Numer buta na jesień i są takie akurat to 26. Na zimę muszę kupić już 27. Lekarka stwierdziła że faktycznie duzy jest ale mieści się w normie. Gorzej by było jakby wzrost miał na 50 centylu a wagę na ostatnim. A tak muszę kupować mu ciuszki na 104-110. Wieczorem postaram się coś wrzucić do galerii. Jeszcze raz pozdrawiam i miłego dnia zyczę.

DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008 (2)

05/11/09 08:14:13

Witam się z poranną kawką. Nie często bywam na forum ale podczytuję regularnie w pracy - jak znajdę chwilkę wolnego. Co u nas? Otóż Igorek rośnie jak na drożdżach i wzrostem i wagą. Normalnie aż sie boję. Niby duzo nie je a brzuszek ma taki wielki nawet moge powiedzieć ogromny. Chodzi juz cała parą - nawet nie chodzi ale biega. Wszystko Go interesuje. Wszystko musi dotknąć, obejrzeć. Mówi po chińsku - normalne słowa to: mama, tata, baba (babcia), dziadzia, halo, daj, am i nie. Rozumie dość dużo, ale szczerze mówiąc nie słucha się. Jak mówię mu nie wolno to On tym bardziej chce to coś mieć lub zrobić. Zębów ma sześć - jedynki wszystkie i dwie dwójki na górze. Żeby więcej coś szło z zębów to nie wiem, nie chce pokazać "dzioba". Swojego łóżeczka nie lubi, nie wiem ale ma na nie jakąś alergię. Poleży tam chwilkę jak Go usypiam a jak tylko myślę że juz śpi i wychodzę z pokoju On wychodzi z niego i pędzi do dużego łóżka. Tam od razu zasypia. No i na nic jakiekolwiek przenoszenie do jego pokoju bo od razu się budzi. Chyba taki urok mojego dziecka. Później postaram się wrzucić jakieś fotki do galerii. Narazie tyle. Wracam do pracy. Miłego dnia dla wszystkich.

DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008 (2)

04/11/09 11:11:57

wpadłam tak Was poczytać - bo jakoś ostatnio mam mało czasu i czytam - dwa podobne posty. Barbasiu i Goniu - super nowina. Ogromne gratulacje!

DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008 (2)

22/09/09 11:40:25

[quote="asien":1k2d0tv6]Dziewczynki help!!! Co na odparzoną pupkę?
nam pomaga jedynie krem zinalfat - http://www.apteka-centrum.pl/zinalfat-k ... -2872.html bo po bepanthenie czy sudocremie pupcia jeszcze bardziej czerwona.