Badanie HSG + D

02/08/09 16:39:49

Witajcie Czy możecie mi napisać coś na temat tego badania ? Jak to wszystko wyglada ? Mam mieć robione to badanie we wrzesniu w OSTEOMED w Krakowie. Czy może ktos robił to badanie tam. Czy trzeba się jakoś przygotować, cos zabrac ze sobą, czy zostaje się w szpitalu. Jak to jest, ja strasznie się boję. Czy to jest znieczulenie ogólne czy miejscowe, czy krwawi się po tym badaniu ? Opowiedzcie cos o tym badaniu.

Wspierajmy się

11/06/09 20:06:13

Witajcie dziewczyny Mam pytanie wykryto u mnie w wymazie pochwy bakterie Escherichia coli - liczne szczep ESBL(-). Czy możemy się starać o dzidziusia mając tą bakterię Escherichia coli? Czy ma ona wpływ na zajście w ciążę ? Czy jest ona grozna i trudno się jej pozbyć ? Lekarz przepisał nam czyli mi i mężowi antybiotyki ale my nie chcemy ich brać. Wiecie że antybiotyki mają tyle skutków ubocznych, najgorsze to że moge dostać grzybicy pochwy i wtedy dopiero będzie. A ja nigdy nie miałam żadnych problemów. Może któraś z Was miała taki sam problem. Dodam że leczę się w Macierzyństwie w Krakowie. Tak pragniemy dzidziusia, tak samo jak Wy.

Badanie nasienia(Kliniki i Przychodnie) polecamy i odradzamy

21/02/09 18:07:47

Witam serdecznie. Mam ogromna prośbę o podanie miejsca gdzie można przeprowadzić takie badania, oczywiście aby były wiarygodne i naprawdę dobrze wykonane. Wiem że być może są już u taki watki ale nie ma konkretnych danych gdzie. Wazne też są spostrzeżenia mężczyzn na to co oni czują i jak oni na ten temat się wypowiadają. Ważne też jak wy kobiety oceniacie takie badanie, gzie nalepiej je wykonać. Bardzo mnie ten temat interesuje bo sama chcę zapisac męża na takie badania ale nie wiem gdzie i w jakim miejscu najlepiej nie jestem z Krakowa i chciałabym ważesz pomocy. Każda uwaga w tej kwesti będzie ważna dla mnie jak również dla wielu kobiet tutaj zaglądających. Z góry dziekuję i pozdrawiam. Agnieszka

NADZIEJA Z NOWYM ROKIEM NA FASOLKĘ

28/02/08 15:01:46

Musze lecieć dziewczyny. Trzymajcie się :D :D :D :D

NADZIEJA Z NOWYM ROKIEM NA FASOLKĘ

28/02/08 14:42:33

Cześć Migotka. To ty też nie brałaś tego leku jak dowiedziałaś się o nim więcej. Czyli szkodzi na coś ? Będzie dobrze migotka nie martw się.