Grupa Wsparcia ;)

15/12/07 17:12:34

niestety dostałam dzisiaj okres ;( ale jest jakiś inny niż zawsze... i do tego rano było mi strasznie niedobrze i miałam potworne zawroty głowy i omdlenie- czy jest jeszcze szansa że moge być w ciąży? wytłumaczcie mi jak to jest- kocham sie z facet w najbardziej płodne dni i nie zachodze- JA JUŻ NIE WIEM CO MAM ROBIĆ- POMÓŻCIE MI BŁAGAM WAS!!!!! mam wyliczone dni płodne, kochamy sie w nie i co?? teraz okres spóźnił mi sie 4 dni, miałam objawy i niestety dostałam @... już nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć!!! POMÓŻCIE

Objawy ciązy - potwierdzone..:)

14/12/07 09:12:44

niestety dostałam dzisiaj okres ;( ale jest jakiś inny niż zawsze... i do tego rano było mi strasznie niedobrze i miałam potworne zawroty głowy i omdlenie- czy jest jeszcze szansa że moge być w ciąży? wytłumaczcie mi jak to jest- kocham sie z facet w najbardziej płodne dni i nie zachodze- JA JUŻ NIE WIEM CO MAM ROBIĆ- POMÓŻCIE MI BŁAGAM WAS!!!!!

Objawy ciązy - potwierdzone..:)

13/12/07 18:52:43

CZeść dziewczyny! Mam pytanko- okres spoźnia mi sie 4 dni a od paru miesięcy mam regularnie co 26dni adzisiaj jest już 30 dzień wiec tak- staram sie z chłopakiem o dziecko, kochaliśmy sie w dni płodne i w te kiedy była owulacja. I teraz- od paru dni bola mnie piersi, sutki są twarde i ciemniejsze niż zwykle, mam biały śluz, podwyższoną temp ponad 37, jestem cały czas zmęczona i ospała, boli mnie w krzyżu, mam lekkie zwroty głowy i delikatne napady mdłości ale bez wymiotów. Boje sie zrobić test zeby nie było tak jak ostatnio- miałam silne objawy ciaży a nie byłam... Teraz nie myśle o tym tak intensywnie, nie zwracam zbytnio uwagi na objawy ale mam pytanie- czy to co podałam to mogą być objawy ciąży?? ODPISZCIE PROSZE!!!

próba zajścia w ciążę

16/11/07 11:20:14

Gosiu to jeszcze jedno pytanko- @dostałam 14.11 i od tego dnia zaczyna sie kolejny cykl- tak? Czyli moje dni zaczynają się od 19.11 a kończą sie 6.12? Bo obliczyłaś ze między 5 a 23 dc- czy dobrze to teraz obliczyłam?

próba zajścia w ciążę

16/11/07 09:41:58

Gosiu! Byłam wczoraju ginekologa i przepisał mi kwas foliowy- niestety nie obliczył mi dni płodnych tylko dał jakąś durną ksiązeczkę z której nic nie rozumiem!!! Nie wiem już jak mam te dni obliczyć- dlatego PROSZE CIE O POMOC- w paxdzierniku dostałam 20 @ i był to 25 dzień cyklu, w listopadzie dostałam 14 i był to 26 dzień cyklu- oblicz mi kiedy w listopadzie mam te dni płodne... proszę! Bo kak whodze na te kalendarzyki w necie to wychodzi ze między 21 a 29 listopada ale zalezy jaki bo w innym jest od 22 do 28- wiec prosze choc w przyblizeniu bo mój chłopak przyjezdza do mnie 25.11 i mam nadz że jeszcze bd miała te dni zeby zajść