Wrześnióweczki 2016

08/04/16 20:43:41

Witajcie Dziewczyny, mamy termin na wrzesień, początek II połowy. Miło by było poplotkować nieco ;). Faktycznie kiedyś było bardziej aktywnie. Byłam na tym forum 6 lat temu, jak nosiłam córkę, Maja ma obecnie 5,5 roku. Odzywajcie się, co u Was? K.

SIERPNIOWECZKI 2010!!!!

29/07/15 16:30:08

Maja kończy dzisiaj 5 lat. Wstyd się przyznać ale zapomniałam o której dokładnie ją urodziłam i odgrzebałam temat ... wspomnienia z porodu. % lat jak mrugnięcie powieką. Pozdrawiam Was serdecznie :). PS. Która z Was też miała termin na 10 sierpnia i tez urodziła synka 29 lipca?? K. aaaa, rozwinęłam się fotograficznie dzięki córce, zapraszam: https://www.facebook.com/Fotoobiektywna

******* KWIETNIÓWECZKI 2012**********

27/03/12 15:09:41

<spam/Xezbeth>

******* MAJÓWKI 2012**********

27/03/12 15:02:19

<spam/Xezbeth>

***Marcóweczki 2012***

14/01/12 18:31:57

Witajcie marcóweczki, pisałam już na lutóweczkach ale u Was też dam znak i tyle by nie spamować. W każdym razie fotografuję dzieciaczki, marzy mi się sesjazdjęciowa z noworodkiem. Zapraszam do odwiedzin mojego bloga fotograficznego ( w podpisie link) i zapraszam na darmową, profesjonalną sesję zdjęciową noworodka. Będzie to na pewno wspaniała pamiątka. W grę wchodzi woj. mazowieckie bo dojeżdżam do klienta dbając o komfort dzieciaczków. Jeśli któraś z przyszłych mam będzie zainteresowana to zapraszam do kontaktu. Sesja ciążowa też jest do rozpatrzenia :). Pozdrawiam Was serdecznie, K.