Problemy z PROLAKTYNĄ

10/01/09 11:01:21

zobaczymy jak to bedzie u mie, w tym miesiacu mam miec jeszcze robiony monitoring cyklu. Z prolaktyną to zastanawiam się, czy slusznie ją zbijam bromkiem, bo w sumie lek dostalam po jednym tylko badaniu, chyba na wlasna ręke w poniedziałek zrobię, ponownie badanie prolaktyny, obawiam się, że może wtedy miałam jednorazowy skok a teraz jest w normie a ja faszeruję sie paskudztwem.

Problemy z PROLAKTYNĄ

10/01/09 09:36:44

w nocy miałam sensacje żołądkowe, to pewnie skutek brania bromka, o dziękuję za takie kuracje, nie wiem czy brać następne prochy, a wogole w czym ta prlaktyna przeszkadza, jeśli sie okaże, że mam owulację, pęcherzyki pękają, to wogóle warto do tego jeszcze obniżać prolaktynę?

Problemy z PROLAKTYNĄ

09/01/09 14:27:48

elisa, ja bylam z swoimi wynikami hormonów i prolaktyny u specjalisty od niepłodności, i wyobraź sobie, nawet nie spojrzał na nie, rzucił o biurko i powiedział "przestać się badać", natomiast zachęcał do inseminacji lub laparoskopi bez żadnej diagnostyki... emi, taki głód mi nie przaszkadza, a w naszej staraniowej sytuacji nawet wskazany bo nigdy nie wiadomo:P

problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

09/01/09 14:22:59

Uda się nam, tylko musimy byc cierpliwe, moja bliska koleżanka po 4 latach, po jednym poronieniu, niedlugo będzie mamusią, czasmi to dlużej trwa, ale musi nam się udać. Megi25, domyślam sie co czujesz, niestety tak reagujemy na wiadomość o brzuszkach bliskich, tu sytuacja jest ciężka, ale nawet jeśli, wszystko odbywa się w normalnych warunkach i dowiaduję się o ciąży w rodzinie czy wśród znajomych, pierwszy dzień mam przeryczany, czemu to nie ja, ale następnego dnia mi to mija. Myślę, że nie na darmo wylane te łzy, w końcu musi się udac.

problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

09/01/09 13:57:31

maruszka, chciałabym juz mieć ten etap za sobą, trzymam kciuki. Dziękuję wszytskim za miłe przywitanie