Miękka szyjka macicy w I trymestrze ciąży

14/05/07 11:38:06

Witam! Jestem w 12 tygodniu ciąży i na ostatniej wizycie, pani doktor powiedziała, że mam bardzo miękką szyjkę macicy. Czy to znaczy, że będę musiała mieć założony szewek?? Ponadto dodam, że w 9 tygodniu wystąpiły też u mie plamienia i biorę obecnie douphaston. Teraż mam się oszczędzać, dużo odpoczywać, nie dźwigać itd... Następna wizyta 29 maja, aż się boję.....Czy, któraś z Was ma może podobne dolegliwości?? Pozdrawiam.Magdalena123.

Kiedy pierwsze USG?

30/03/07 16:46:15

Witam! Mam pytanie, kiedy w ciąży robi się pierwsze USG,żeby sprawdzić, czy fasolka dobdze się zagnieździła??

POCHWALCIE SIĘ SWOIMI POZYTYWNYMI TEŚCIKAMI!!!

29/03/07 18:55:54

Witam! Edyto, moje zachowanie było podobne do Twojego :) , a może nawet i ze mną było jeszcze gorzej... :) Po trzech miesiącach nieudanych starań zrobiłam sobie wszystkie wyniki, kiedy wyszło, że są ok, wysłałam męża na badanie nasienia :) Nawet doktor powiedział mi, że to co wyprawaim i jakie robię badania po 3mc starań, jest czymś nienormalnym. W tym miesiącu też zrobiłam sobie trzy testy.Pierwszy siedem dni po terminie owulacji i wyszedł negatywny (jedna straszna krecha), drugi w dniu spodziewanej @ - wynik nijaki (cień drugiej kreski),no i trzeci - trzy dni po terminie @ - (pozytywny). Nie przejmuj się wieć, wyluzuj, wszystko z Tobą ok!! No i udanych starań :) Pozdrawiam.

Objawy ciązy - potwierdzone..:)

28/03/07 20:36:39

Witam!!! Właśnie zrobiłam sobie test (3 dni po terminie@) i wyszły dwie piękne kreseczki...... /zobaczcie same w poście pt: Pochwalcie się swoimi teścikami/ :) Jeśli chodzi o objawy.... hmmmm..... zdecydowany ból piersi, są nabrzmiałe, wrażliwe na dotyk i wyczuwam malutkie gruczalaki (strasznie mnie bolą, póki ich nie rozmasuję). W sumie to bóle i te gruczolaki, to zawsze był objaw zbliżającej się @, ale trwało to zaledwie 2 dni. Teraz piersi bolą już ponad tydzień. Od paru dni znacznie częściej oddaję mocz. W nocy nigdy nie wstawałam, żeby się wysiusiać, od paru dni nawet 3 razy. Od dwóch dni nie mogłam też spać (chociaż to raczej z wrażenia :), bo pierwszy test zrobiłam w poniedziałek). Dzisiaj pobolewało mnie trochę w podbrzuszu, taki ból, jakby przykurcze, lub coś takiego... Pozdrowienia.

WYSOKA PROLAKTYNA!!!!

28/03/07 20:21:55

Hejka!! Mam dobre wiadomości!!!!!! Trzy dni spóźnienia, nie dostałam @. W poniedziałek zrobiłam sobie test i w sumie wyszedł nijak, bo druga kreska,to była prawie niewidoczna, a w zasadzie to tylko był jej cień. Mąż śmiał się, że chyba tak naprawdę bardzo chcę wierzyć, że są dwie kreseczki i wcale, a wcale nie wierzył, że się udało. Zajrzałam potem na forum pt: objawy ciąży/fotki teścików ciążowych/ i w sumie trochę się pocieszyłam, bo fotki z pozytywnymi testami były podobne. Dzisiaj powtórzyłam test i wyszły dwie piękne kreseczki!!!!! HUURRRRRA!!! W końcu....... (Zdjęcie mojego teściku też możecie zobaczyć w poście o którym pisałam wyżej :)) I wiecie, co, TRZEBA NAPRAWDĘ WYLUZOWAĆ! Przestać myśleć o tym, jak nam bardzo zależy i po prostu cieszyć się życiem a zapomnieć o swoich problemach! Życzę wszystkim z całego serca upragnionych fasolinek!! Głowa do góry, w końcu się uda!!!! P.S. Szczególne podziękowania dla Magdy1, od której otrzymałam wiele ciepłych słów i ważnych dla mnie porad, kiedy tak naprawdę jeszcze nic nie wiedziałam o wysokiej PRL i tym podobnych sprawach!! DZIĘKI!!!! Pozdrawiam serdecznie. Magdalena123 PA