Czy problem może tkwić w moim mleku???

17/03/09 14:07:43

Włą dlatego że nie płacze nie jestem pewna czy to kolki :( Co do kropelek to problem polega na tym że ja mieszkam w uk a tuatj nie bardzo przejmuja sie kolkami i nie ma za wiele środków na to. Stosowalismy infacol, teraz koleznka przywiozła mi z polski espumisan. Podaje małej herbatke hipp ułatwiającą trawienie a wczesniej dawałam plantex tez przywieziony z polski. Teraz jednak nikt tam sie nie wybiera więc nie mam jak załatwic jeszcze jakieś kropelki... Masujemy brzuszek codziennie. Mała spi parwie zawsze na brzuszku a w nocy to jeszcze na zwiniętym ręczniku. Próbowalismy już szymu suszarki ale to poamaga tylko na chwilkę...A ja całe dnia parwei jestem sama- mąz jest kucharzem i jest w domu na parwdę żadko a ja nie mam już sił :(

Czy problem może tkwić w moim mleku???

17/03/09 13:40:39

Karmie moją córke piersią. W tej chwili skończyła miesiąc. Na początku wszystko było ok. około 2 tygodnia zaczęły się u niej kolki-tak mi się wydaje. Mała pręzy się, prostuje nóżki, ma bardzo twrady brzuszek i płacze. Z początku było to tylko w nocy i trwało około 3 godzin. Później zaczęło sie tez pod wieczór, a teraz jak złapie ja ból brzuszka to zaczyna sie około pólnocy i trwa do 11 stej rano!!! Mała co parwda nie płacze jakoś bardzo tyle że się pręzy i stęka jakby chciała kupkę zrobić. Fakt że kupek robi teraz mało w porównaniu do tego co było na początku. Teraz zrobi jedną czy dwie dziennie max i to jeszcze pomagam je przyciągając nózki do brzuszka. W ciągu dnia tez brzuszek ją boli. Używalismy infacolu który chyba nie do końca pomagał a ostatnio to chyab w ogóle przestał... zaczęłam więc podawać jej espumisan ale na razie nie widzę efaketów. I tak pomyśłam że może coś nie tak jest z moim melkiem i może zacząc podawać jej sztuczne... Co sądzicie?

ile macie latek mamuśki

19/08/08 22:19:53

witam :) ja mam 21 lat i to moja pierwsza ciąża- planowana. Jak urodze bedę miała prawie 22 lata :)

Przyszłe i obecne młode mamusie rocznik 86 - 92 :)

11/08/08 21:27:07

No tak wiek mój juz znacie :) termin to 10-ty lutego :) w kwietniu wzięlliśmy z moim miśkiem slub i od razu zaczęlismy starania :) jesteśmy razem ponad 7 lat i wydaje mi sie że to wsystarczy i czas żeby dolączył do nas ktos trzeci :0 Marzy nam się córka ale jakos tak czujemy że bedzie chłopiec :) No to tyle, chyba że macie jakieś pytania :)

Przyszłe i obecne młode mamusie rocznik 86 - 92 :)

11/08/08 20:27:40

Rocznik 87 melduje się ;)A mysłam że mało jest dziewczyn z tych roczników które zakładają rodziny, a tu taka niespodzianka :)