NO TO UDA SIE CZY NIE ??

23/07/09 18:55:35

Cześć dziewczyny :) Nie jestem w stanie nadrobić,bo wpadam tylko na chwile pozdrowić Was :D

NO TO UDA SIE CZY NIE ??

09/07/09 16:44:19

Hej. Byłam na zakupach :) Jestem biedniejsza o jakieś 120 euro,ale za to ile fajnych rzeczy mam! Pytacie o przeczucie...nie po prostu jestem pełna wiary,że w końcu się uda i postaram się wytrwać z takim nastawieniem najbliższe miesiące :) Mocno Was pozdrawiam i całuje kochane!

NO TO UDA SIE CZY NIE ??

09/07/09 08:26:12

Asiek przepraszam,pomyliło mi się...starośc nie radość,skleroza się objawia :roll: Miejmy nadzieje,że stan mamy się poprawi i Ty też unikniesz operacji.Dużo zdrówka dla Was! :cmo:

NO TO UDA SIE CZY NIE ??

09/07/09 07:45:44

Własnie doczytałam :shock: Chciałam wkleić specjalne gratulacje,ale nie umiem.... Elensar jak się ciesze!serdecznie gratuluje i z całego serducha życze spokojnej ciąży Oczywiscie nie każe Ci długo na siebie czekać,mam zamiar niebawem do Ciebie dołączyć z brzuszkiem :) Asiek teraz nie mogę zawiesć swojej parki :) Słonko,z pewnością Wasza obecność doda mamusi sił i poprawi jej stan...Ogólnie jak się mama czuje,pomaga jej terapia?A Twoje problemy z wyrostkiem?Kiedy operacja?Trudna i długa droga przed Julcią,mam nadzieje,że dobrze zniesiecie podróż.Szerokiej drogi! :)

NO TO UDA SIE CZY NIE ??

09/07/09 07:20:37

:jk;: Jestem! Asiek chyba usłyszałam Twoje myśli :) Dokąd się wybieracie? Agunia a Ty jak zwykle o bladym świcie już na nogach :) Vitronetka witaj na naszym wyjątkowym wątku :P Ciesze się,że grono staraczek sie powiększa i życze Ci szybkiego zaciążenia. Mońcia czas biegnie jak opętany,to już 3 miesiąc!Jak się czujesz? Inna co u Was kochana?Szymuś jeszcze w Twoim lokum? Madzik mam nadzieje,że Marysia zdrowo i grzecznie rośnie? Darka o kolejna staraczka!Ekspresowego zafasolkowania życze! Elensar dla Ciebie szczególne pozdrowienia,parko moja! Martka zazdroszcze tych zakupów,dlatego dzisiaj przy okazji wolnego wypuszczam się na długą wyprawe po sklepach 8) Zanim uciekne,żeby nadrobić ostatnie strony to napisze co u mnie....W sumie to będzie w skrócie,bo wszystko można zawrzec w jednym słowie..Jest cudownie!Jeszcze bez fasolki,ale wierze,że niedługo będziemy w trójke,a póki co nacieszymy sie sobą :D