krem na zimę..dla alergika z AZS

12/12/07 17:04:05

dziękuję za odpowiedzi, mam jeszcze jedno pytanie odnośnie smarowania kremem niemowlaka - czy można smarować powieki i pod oczkami???bo zastanawiam sie czy nie popełniłam błędu i te zaczerwienienia są jego efektem..chciałabm uniknąć tego kolejnym razem, na razie nie smaruję oczek..

jak ugotować zupke dla 6miesiecznego maluszka?

10/12/07 21:16:26

chciałabym ugotować synkowi zupkę, najpierw tylko z marchwii, później dodając pokolei inne warzywka, mam pytanie - jak długo gotować marchew???czy wystarczy ze bedzie po prostu miekka, czy trzeba jakoś specjalnie ja gotować???jak po kolei postepować, np kiedy oliwę dodawać itp., żeby nie zaszkodziło maluszkowi???

krem na zimę..dla alergika z AZS

10/12/07 21:04:01

krem, oliwka, wazelina kosmetyczna, maść cholesterolowa może być używana w zimie /jako ochrona przed wiatrem, mrozem/ dla 6miesiecznego dziecka z atopowym zapaleniem skóry??? dodam, że dwa razy używaliśmy nivea krem na każdą pogodę na wiatr i mróz, ale wystąpiły zaczerwienienia na oczkach i pod oczkami oraz na czole (być może zadziałał rumianek, który jest w składzie tego kremu..), co zatem można spróbowac innego????

czy śluzowata kupka może być groźna???

23/10/07 21:26:23

czy sluzowata kupka trwająca kilka dni może być oznaką jakiejś choroby??mój synek ma taką kupke od kilku dni, ja przestrzegam scisłej diety - ze wzgledu na skaze białkową synka - a mimo to kupka jest sluzowata, kieruję wiec pytanie do Mam które miały podobne doświadczenie - czy taka kupka może być oznaką jakiejś choroby???czy niezbędna jest konsultacja z pediatrą??

sam śluz w kupce

22/10/07 22:16:19

Mój Synek, 4miesiące, robi od 3 dnich niepokojące kupki - sam śluz, bez grudek..sluz ma kolor żółty. dodam, że dziecko zawsze robiło dziwne kupki - ze sluzem, zielonkawe czasem, z tym że miały w sobie grudki, lekarz (a właściwie learze) tłumaczyli skaza białkową - bo Aleczek ma skaze. jestem zaniepokojona tymi kupkami (z samym sluzem)zwłaszcza ze ostatnio juz miał ładniejsze, uformowane, bardziej geste kupki - ale był wtedy na butelce, na bebilonie pepti dla alergików, teraz natomiast odrzucił butelkę i znów wrócił do piersi. czy to moze miec jakis wpływ??czy ktoras z Was miała podobny problem???