Fenoterol co zamiast?

25/01/15 13:29:18

Witam Mam pytanie co lekarze proponują zamiast fenoterolu? Jestem mamą 2 dzieci, obie ciąże z duzymi problemami - krótka szyjka, obie przeleżane od 3 miesiąca. Zawsze marzyła mi się duża rodzina, planuję kolejne dziecko - ale jest jedno duże ALE. Obie moje ciąże uratował Fenoterol miałam skurcze od 16 tygodnia, nie działała na mnie nospa, magnez, relanium i jeszcze jeden lek ale nazwy nie pamiętam. Jedynie Fenoter wszysto wyciszał, ale dotarły do mnie wieści, że został wycofany. Co w zamian lekarze proponują, bo leżenie w szpitalu niestety odpada. 2 dzieci i mąż sami w domu. Mogłabym go nie poznać po powrocie. Poza tym ta rozłąka dla mnie nie do ogranięcia. Jeśli temat zdublowany to przepraszam ale nic nie mogłam znaleźć.

stomatolog poznań

18/02/12 16:38:49

Witam Czy ktoś może mi polecić jakiś gabinet stomatologiczne w Poznań ale specjalizujący się w problemie próchnicy kwitnącej.

biała kupa u 6 miesiączengo niemowlaka

21/11/11 17:56:59

Dziewczyny moja córka robi dziś 3 kupkę i to białawą. Nic ją nie boli, jest wesoła i nie ma gorączki. W internecie wyczytałam, że jak biała kupka to problemy z wątrobą. Lekko się wystraszyłam. Dziś już nie skonsultują się z lekarzem, bo u nas przychodnia tylko do 17. Ale teraz mi się przypomniało, że wczoraj mała dostała do jedzenia (hipp kaszka na dobranoc w słoiczku od 4 miesiąca) z mlekiem i wanilią i tak sobie myślę, że to może być właśnie to. Jak myślicie?

godzina wolnego za karmienie - wniosek??????

02/11/11 10:55:26

Dziewczyny kończy mi się macierzyński i niestety wracam do pracy. Ze względu na karmienie wiem, że przysługują mi 2 półgodzinne przerwy, które mogę łączyć w 1 godzinę i wyjść prędzej z pracy. Niestety mój szef to straszny biurokrata i chce żebym mu napisała wniosek. Chciałabym się w nim oprzeć na jakiś kcie, paragrafie prawa pracy i dlatego pytanie czy ktoś może wie który to kt? P.S. Zaświadczenie od lekarza już mam.

leżenie w ciąży

21/10/11 11:18:05

Cześć Dziewczyny sorki, że się wcinam. Ale pocieszę Was, ja dwie ciąże przeleżałam jedną od 20tyg, drugą od 16. W drugiej fenoterol 16 razy dzienne to tego isoptin, relanium, magnes, jeszcze miałam złą krzepliwość krwi i mąż mi robił zastrzyki. Wszystko można wytrzymać, obie ciąże zakończone porodem w 37t1d, bo wtedy odstawiłam fenoterol. Dzieciaki Wam wszystko wynagrodzą, a o leżeniu się szybko zapomina, bo ja już myślę o następnym.