Czerwcowe Szczęścia

02/01/09 18:32:58

Witam po długiej przerwie :D .Co u mnie??.......wielkie zmiany ....Na pierwszy dzień świąt mieliśmy chrzciny Gabrysia był bardzo dzielny a całe Święta strasznie spokojny.Goście mówili ze mam cudowne dziecko.Jak chciał spać to smoczek i lulał w łóżeczku.Zasypia sam tylko ze smoczkiem nawet siedzieć przy nim nie muszę.Niestety w nocy budzi się 3 razy na butle. :shock: Kiedy będą te przespane nocki??Gabryś na drugi dzień świąt zaczął RACZKOWAĆ jestem z niego taka dumna.Poza tym stoi twardo na nóżkach bez trzymania przy meblach :? Jestem z niego taka zadowolona ale malutko mi zjada co 3 godziny 120ml mleka więcej nie chce,poza tym obiadki deserki daje mu też banana do gryzienia a nawet smokcze kiszonego ogórka :roll: .Tyle się was naczytałam i to wspaniale że nasze dzieci rosną i każde potrafi już coś nowego robić.A jak zobaczyłam 6 ząbków to po prostu padłam z wrażenia :D .Jutro wkleję kilka zdjęć do galerii.

Czerwcowe Szczęścia

02/12/08 10:03:57

elizabeth78 dziękujemy za gratki mmagdaw noo jak to komuś mówie to nikt nie wierzy moja mama jak z nią rozmawiałam przez tel to powiedziała nie żartuj sobie w 5 miesiącu coś ci sie przewidziało :P to jej zdjęcie wysłałam i szok był hahah.Wkleje kilka do galerii bo mam napstrykane ale z pupą gołą a Gabryś chyba sie troche wstydzi to napstrykam w spodniach :D i wrzuce do galerii.

Czerwcowe Szczęścia

02/12/08 09:00:54

:cry: :cry: Cześć wszystkim ,ech już któraś tam nocka nie przespana co to sie dzieje .Gabrynio budzi sie o 2 w nocy i do zabawy echh pozatym idą mu ząbki na górze :? jest taki marudny. Nefretete gratulacje ząbka :D mmagdaw również gratki będzie gryzła teraz :D ja też mam to samo karmie już tylko nocą a w dzień butla no i męcze sie z marudzeniem Gabrysia. Aaaaa właśnie Gabryś chyba zacznie niedługo raczkować :shock: Dziwne mi to troche bo jeszcze siedzieć nie umie sam,ale jak tylko to załapał to już na brzuszku sporadycznie leży,haaa potrafi sie jeszcze bujać do przodu i do tyłu :? nie zawcześnie to??????????? [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cba8c2195e00e117.html:2z06955j] [/url:2z06955j]

Czerwcowe Szczęścia

25/11/08 09:58:03

Tomlud, Jotka wszystkiego naj!! Co do tematu porodu nie nazekam grunt że mąż był przy mnie a jak mi Gabi położyli na piersi to sie poryczałam ze szcześcia a potem 2 dni i do domku.Zasypianie - kiedyś zasypiał sam teraz musze go trzymać za rączke,w nocy przewraca sie brzuszek i płacze bo nie lubi na nim spać musze go kocykami okladać i wogle śpi marudnie już czasem myśle że może zęby na górze idą wszystko tak gryzie. Jedzenie jak zwykle cyca,butla,obiadki.Nauczył sie pluć jedzeniem i to dla niego zabawa a ja i okolica cała w obiadku :D . Wymuszanie - Gabryś już wymusza jak coś zobaczy ostatnio był to mój tel. to mam mu dać bo wisk. :roll:

Czerwcowe Szczęścia

24/11/08 10:02:16

Cześć no my z Gabrysiem po pierwszej chorobie cały tydzień na Baktrimie.Miał lekki kaszelek i zaczerwienione gardełko ale już wszystko jest ok.Pozatym dalej karmie cycą i butelką obiadki i deserki.Wczoraj wprowadziłam już mięsko.Kurczak z jabułkowym pure ale mu smakowało :D .Śmiesznie ten moj mały teraz wygląda z tymi dwoma ząbkami jak króliczek.A taki z niego wiercipięta na sekunde spuszcze go z oka a on już na dywan sie poturlał.Chyba mata w odstawke pójdzie. :D Wszystkim życze milusiego dnia :wink: