-<-@ Październikowe ciężarówki! @->-

15/04/08 12:13:24

gosiak już dostałam pw i znalazłam nowe forum :)

-<-@ Październikowe ciężarówki! @->-

15/04/08 11:54:16

Ja mam zupę jarzynową od wczoraj. Awersja do mięsa nie ustępuje :)

-<-@ Październikowe ciężarówki! @->-

15/04/08 11:43:08

Hej Kobietki :) Za oknem piękne słoneczko i dzięki temu obudziłam się w dobrym nastroju, czego i Wam Kochane na dziś życzę :) Wczoraj byłam u mojej gin i widziałam mojego dzieciaczka. Ma już 5cm i tak skakał, że lekarka nie mogła go zmierzyć. Goniła go sondą jak oszalała a on odbijał się jak na trampolinie i ciągle uciekał. W końcu udało jej się dorwać go w odpowiedniej pozycji. Pokazała nam też dwie maleńkie rączki i dwie maleńkie skrzyżowane nóżki. Widok niesamowity. Śmiała się że jak dalej będzie taki ruchliwy to da mi nieźle popalić :) A na jakie forum uciekamy? Czy ktos może przesłać mi na priv??

STYCZNIOWE DWIE KRESECZKI !!!

15/04/08 11:28:26

Hej Kobietki :) Za oknem piękne słoneczko i dzięki temu obudziłam się w dobrym nastroju, czego i Wam Kochane na dziś życzę:) Wczoraj byłam u mojej gin i widziałam mojego dzieciaczka. Ma już 5cm i tak skakał, że lekarka nie mogła go zmierzyć. Goniła go sondą jak oszalała a on odbijał się jak na trampolinie i ciągle uciekał. W końcu udało jej się dorwać go w odpowiedniej pozycji. Pokazała nam też dwie maleńkie rączki i dwie maleńkie skrzyżowane nóżki. Widok niesamowity. Śmiała się że jak dalej będzie taki ruchliwy to da mi nieźle popalić :) Laurka - dzięki za sposób na ból głowy, stosowałam zimne okłady ale o cytrynie nie słyszałam, muszę spróbować. W razie co lekarka powiedziała, że można bez obaw teraz stosować paracetamol. Mąż kupił mi też świetną książkę " Ciąża dla Bystrzaków". Super lektura, na prawdę polecam.

-<-@ Październikowe ciężarówki! @->-

11/04/08 13:49:20

[quote="Kasjopejja":39f1fvp7]dziewczyny wchodzę teraz w 12tc i od kilku dni czuję lekkie kłucie w brzuchu, czy to normalne? to macica się rozciąga? a wózek ja wybrałam quiny buzz3
Ja też tak mam od kilku dni, a czy to normalne to dowiem sie w poniedziałek na wizycie u gina. Mam nadzieje że to nic złego :)