jak długo rodziłyście?

16/03/09 21:41:46

Jak ja zazdroszczę wszystkim tym kobitkom, które poród mają już za sobą... Im bliżej tym strach bardziej mnie oblatuje...:/ :)

Objawy ciązy - potwierdzone..:)

13/03/09 22:50:36

Witajcie Drogie forumowiczki:) Moje objawy już od 5 tygodnia: -oczywiście pierwszy najważniejszy to brak @ -ból piersi i swędzenie sutków -widoczne żyły na dłoniach, stopach i piersiach -poranne nudności -częste uczucie głodu ale i brak apetytu -przeogromna senność i niechęć do wszystkiego -odrzucenie słodyczy a chęć jedzenia konkretniejszych rzeczy I to by było na tyle... Pozdrawiam!:)

OBJAWY CIĄŻY

10/03/09 21:56:17

Witam Drogie Forumowiczki:) Czytam o tych "książkowych" objawach ciąży i powiem Wam że tylko część się zgadza... Jestem w 6 tygodniu ciązy i pierwszym objawem był ból piersi, a następnie sutków, kolejny objaw to widoczne żyły (na dłoniach, stopach i piersiach), no i poranne nudności już w 5 tygodniu! A zapachy to wyczuwam na kilometr:) Życzę wszystkim starającym się o dzidzię dwóch kreseczek na teście:D Pozdrawiam Alex

Witam wszystkie obecne i przyszłe mamy:)

08/03/09 21:10:45

Ja właśnie się dowiedziałam ze bede mamą, za dwa dni ide do ginekologa na USG posłuchać bicia serduszka mojej "Fasolinki":D Życzę wszystkim parom starającym się o dzidzię pozytywnego wyniku testu:)

Objawy Ciazy POMOCNE WARTO PRZECZYTAC+fotki

27/05/08 16:03:25

No i niestety dostałam @, choć jest on bardzo skąpy ale jest... Niby objawy były a tu lipa. Musimy starac się dalej:) Mam nadzieje ze nastepnym razem sie uda... Tymczasem zajmę się niemyśleniem na ten temat, choc nie wiem czy tak się w ogóle da. Gratuluję wszystkim mamom, którym się udało i życze powodzenia starającym się! Alex