5dniowy noworodek ciągle śpi,problemy z dobudzeniem

15/03/12 15:23:29

gajonek - jak przedmówczynie, dzieci często odsypiają poród. U nas dziecię przez prawie 2 tygodnie dużo spało, a potem pojawiły się problemy z brzuszkiem i dziecię spanie zamieniło w krzyki. Ale jeśli w zachowaniu Twojego dziecka coś cię niepokoi skonsultuj z lekarzem. Choć pewnie do was powinna przyjść położna i jej też powiedz o swoich niepokojach (mam nadzieję, że położna jest w porządku)

19-tydzień

15/03/12 14:58:22

Ja tylko jeszcze dodam nie wertuj forów internetowych. Pamiętaj, że mimo, że ktoś może mieć podobny przypadek, to nie znaczy, że taki sam. Jak coś Cię niepokoi konsultuj z lekarzem. I wsłuchaj się w swoje ciało. Mimo, że ciąża przebiega z komplikacjami jest, to wyjątkowy czas. Nosisz w sobie małego człowieka. Tylko nie głaszcz brzucha!!!!!!!!! Po prostu wsłuchaj się. To wasz wyjątkowy czas. I nie czytaj, nie słuchaj złych wiadomości!

Kosmetyki Hipp dla noworodka

12/03/12 20:31:17

uwielbiamy kosmetyki z Hippa - dziecię ma płyn do kąpiel. jakiś czas temu w promocji był płyn, którym można bańki puszczać, fajna zabawa. Po kąpieli w tym płynie dziecię moje nie muszę smarować już niczym. A ja używam szamponu, uwielbiam zapach, delikatnie myje (nie dla tych co lubią bardzo pieniaste mycie) I krem na każdą pogodę i dziecię i dorośli zimą buzię smarowaliśmy. Jednak do pupy u nas sprawdza się tylko Linomag :roll:

jaki krem na rozstępy?

11/02/12 20:13:35

w ciąży i trochę po ciąży stosowałam Pharmaceris M - łanie nawilża i odżywia skórę, niestety rozstępy się pojawiły, głównie na biuście ale co się dziwić jak ten rósł jak oszalały. Po ciąży zakupiłam serię kosmetyków z Eveline (poleciła mi koleżanka) - serum do biustu i antycellulitowy - pomogło w przywróceniu ciała do formy :lol: oczywiście oprócz smarowania bez ćwiczeń się nie obyło.

słoiczki czy domowe obiadki? czym karmicie? :)

11/02/12 19:24:24

też gotujemy jakoś nie miałam na początku zaufania do słoiczków, wolę wiedzieć co jest na talerzu i z czego.