opinie o lekarzach w rzeszowie pilne ;(

08/09/07 20:51:10

Aha nie jestem pewna, nie chcę wprowadzać w błąd ale z listy wykreśl Klina. Zadużo tych lekarzy, których nazwiska zaczynają się na "K" a nie wiem czy ten o którym myślę tak ma na nazwisko.

opinie o lekarzach w rzeszowie pilne ;(

08/09/07 20:31:44

Dr Warchoł przyjmuje w Medicorze koło PKS-u tylko w czwartki, nie wiem jak dr.Klin i dr. Magoń. Cena za wizytę trudno powiedzieć od 70-120 zł. Zależy jaki lekarz :)

opinie o lekarzach w rzeszowie pilne ;(

26/08/07 17:52:32

Cześć Pani dr Wójcik ma pełne obłożenie i tylko przyjmuje na Warzywnej. Jeśli nie masz problemów z ciążą i wolisz kobietę to możesz iść do dr Zuzak-Kwater (prywatnie przyjmuje w Medikorze koło PKS-u), jeśli natomiast wolisz fachowe ręce to dr Kądziołka (też medikor). Natomiast z Panów, którzy pracują w szpitalu na szopena to polecam dr Łozińskiego (promedica bodajże), dr Klin, dr Warchoł, dr Magoń :D

Czy są tu mamy z Rzeszowa, z podkarpacia?

26/08/07 17:45:58

Cześć szpital na szopena nie jest taki zły, nawet jak trwa w nim strajk :). Akurat wróciłam z niego, nie byłam na porodówca a na patologi ciąży a można powiedzieć że to ten sam oddział. Troszkę tam sobie posiedziałam bo trzy tygodnie. Kilka dziewczyn, które poznałam na tym oddziale przeniosło się potem na porodówkę to się chodziło w odwiedziny. Wiadomo moment porodu jest dla kobiety zawsze nie najciekawszy. Jeszcze, że nasi lekarze wyznają zasadę, że najlepiej naturalnie a potem cc. No ale część da się załatwić za od tysiąca do tysiąca dwustu złotych. No i wiadomo, że w każdym szpitalu są czarne owce wsród personelu. Ale zauważyłam pewną zasadę, że w pierwszym tygodniu dla nowych pacjentek pielęgniarki są niemiłe ale potem dają się ucywilizować :D Do porodu dają szpitalną koszulę potem można się przebrać w swoją, łóżka do porodu są niewygodne wysokie leży się plackiem (kto to wymyślił rodzić na leżąco?). Natomiast dla dzieci są bardzo miłe pajacyki, pieluszki jednorazowe, jak matka nie może karmić to jest mleko też w takich małych jednorazowych butelkach. Salki są kameralne dwu osobowe. Nie jest tak żle (uwaga na czarne owce z personelu tu też się trafiają :) )

RzeszÓw i OkOliCe zgłaszać siee :)

26/08/07 17:28:07

Cześć dziewczyny :) dawno mnie na forum nie było, do wczoraj przebywałam przez trzy tygodnie w szpitalu na szopena i mogę się podzielić informacjami na temat lekarzy. Ja naprzykład chodziłam do Pani doktor Kwater-Zuzak. W gabinecie ta Pani jest bardzo miła, cierpliwa, udziela szerokich i dokładnych informacji. Natomiast jeśli z ciążą jest coś nie tak to na oddziale patologi ciąży nie ma nic do gadania. W pierwszym tygodniu próbowałam uzyskać od niej informacje to poprostu mnie zbywała, musiałam za nią biec po korytarzu. Potrafiła nie odpowiedzieć dzień dobry a w pewnych momentach miałam wrażenie, że przydałby się jej szerszy korytaż bo z miłą chęcią by mnie ominęła szerokim łukiem. Więc jeśli kobietki macie problemy w ciąży to najlepiej iść do prof. Skręta ( ale na oddziale przypomnieć się, że jesteście od niego poprostu skleroza), do dr Warchoła, dr Kluza (jeśli komuś nie przeszkadza jego styl bycia i też się czasami trzeba pieniężnie przypomnieć), dr Kluzy, dr Magonia, dr Wójcik, dr Kądziołki, dr Łozińskiego. Powyżsi lekarze jeśli ich pacjentka była na oddziale przychodzili sami, informowali, jeśli trzeba było uczestniczyli w badaniu, przy zabiegu.