ciążówki Bydgoszcz

10/05/09 22:56:15

Agnus- Myślę, że mnie jeszcze pamiętasz;) OGROMNE GRATULACJE Z OKAZJI NARODZIN DRUGIEGO MALUSZKA!!! Pozdrawiam serdecznie;)

Mamuśki Bydgoszcz - dzieciaczki od 6 miesiąca

19/08/08 12:50:35

Dziękuję Wam bardzo za rady. Faktycznie odczekam i spróbuję za jakiś czas, bo Wiki na sam widok słoiczka dostawała spazmów... A przedtem tak bardzo je lubiła :shock: Tym bardziej, że wychodza dwie jedynki jednocześnie i dziąsełka ją bolą, więc tym bardziej nie chce rzuć :?

Mamuśki Bydgoszcz - dzieciaczki od 6 miesiąca

18/08/08 15:13:42

Witam wszystkie Mamusie po dłuuuugiej nieobecności... Piszę, bo być może któraś z Was miała podobny problem i mogłaby mi coś doradzić. Otóż moja Wiki wprost przepadała za wszelkimi obiadkami ze słoiczków, ale było tak do 6 miesiąca. Jak zaczęłam jej dawać obiadki po 6 miesiącu (nie są one już zmiksowane na paćkę i posiadają drobinki), to zaczęła pluć, WRZESZCZEĆ i robić co tylko możliwe na znak protestu :o zapytałam więc najpierw jednego pediatry, który stwierdził, że jeżeli nie jest jeszcze gotowa na przyjmowanie takich pokarmów, to odczekać i spróbowac znowu. Z kolei drugi pediatra (zapytałam ponownie przy szczepieniu) powiedział, że trzebaamuszać, aby stymulkować odruch żucia :shock: no i d..a blada- badź tu mądry. Spróbowałam jeszcze raz, znowu krzyki :!: Miała któraś z Was podobny problem :?: Od kiedy zaczęłyście podawać pokarmy inne niż papkowate? Z góry dziękuję za info i pomoc :D

ciążówki Bydgoszcz - 9 miesięcy później

09/04/08 10:20:19

Witam Mamuśki, Mieszkam na Wzgórzu Wolności od niedawna, nie mam tu wielu znajomych i tak się zastanawiam czy któraś z Was nie szuka może towarzystwa do spacerków :?: :D Staram się z Wiktorią wychodzić codziennie na 2-3 h i fajnie by było móc z kimś popaplać. Mieszkam obok Biziela, może któraś z Was też jest ze Wzgórza, ewentualnie z Wyżyn lub Szwederka (w końcu to rzut beretem :wink: ) Czekam na chętne :D Pozdrawiam

ciążówki Bydgoszcz - 9 miesięcy później

27/03/08 15:06:12

Dzięki Kobiety za info. Chyba będę musiała się udać i "wywiedzieć" w Garnizonowym... A normalnie to chrzestnym dają kartkę do podpisu w ich parafii? Czy jak to wygląda? Pewnie niejedna z Was już po chrzcinach więc wie :?