P O C Z E K A L N I A - dla nie starających się !

11/01/16 12:00:52

Helloł. Witam w poniedziałek :) U nas weekend intensywnie, gościowo. Wieczorami anatomia sie kłania. Weny nie mam wcale, a trzeba :spi: :spi: :loo: :loo: :loo: Lady to ja życzę zdrówka. Chłoniak ma bardzo dobre rokowania :) Nyana jak weekend?

P O C Z E K A L N I A - dla nie starających się !

08/01/16 12:55:53

Helloł :) Lady to po cichu brawo! Nieustannie trzymam kciuki za końcowy mega pozytywny wynik leczenia. BTW skąd u Ciebie guz w płucu i te węzły w śródpiersiu. Nyana Tasza w pkolu ma naprawdę fajnie. Igi też nie miał źle. Ale jednak dobre przedszkole to podstawa. Młoda chodzi do prywatnego, bo do państwowego się nie dostała i jestem bardzo zadowolona. Moje dzieci lubią spać zwłaszcza rano. Ale w tygodniu. W weekend szkoda czasu i maks o 7 są nogach

P O C Z E K A L N I A - dla nie starających się !

07/01/16 13:56:24

Lady obawiam się, ze rok tej wiercipięty nie zmieni. Tasza też wiecznie fruwa, wierci sie, śpiewa. Ten typ tak ma. Nie potrafi długo usiedzieć w miejscu. Zobaczymy. I tak nas czeka wizyta w poradni i tak. Jak mądrzejsi zdecydują, że nie gotowa pójdzie to zerówki trzeci raz. A Tobie dużo zdrowia życzę. I siły.

P O C Z E K A L N I A - dla nie starających się !

07/01/16 12:30:11

Lady solarium to już chyba będzie mniej uciążliwe? Tak, Taszka jest rok młodsza od Neli, ale poszła nowym systemem i jest w grupie 5-cio latków. Przerabia program zerówki, pomimo tego, że kończy 5 lat za 2 miesiące. Pedagog i logopeda dołączyły ją do grupy zerówkowej, bo rozwalała zajęcia czterolatkom. :wink: :wink: :wink: Więc teraz chcę ją posłać do zerówki, do grupy 6 latków z końcówki roku 2010. W tej chwili w domu każe nam uczyć ją czytania, więc wertuje elementarz z czytaniem sylabicznym, bo jak dziecko stwierdziło nie chce byc zależne od rodziców albo brata :loo: :loo: :ddd: I tak oto tym sposobem pójdzie rok wcześniej.

P O C Z E K A L N I A - dla nie starających się !

07/01/16 11:16:44

Jestem. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Koncówkę roku miałam kiepską. Ledwo wyrabiałam się w pracy. Teraz już trochę looozu, za to na studiach zbliża sie sesja :wink: :wink: i tak w kółko. Lady już 10? To jeszcze tylko dwie? :cmo: I co dostała Nela pod choinkę? U nas dzieciaki dostały wymarzone prezenty i bardzo sie cieszyły. Nyana współczuję choróbsk. Jak Lili? Zaczyna już stać? Wiki jest leniwa, choć potrafi sama ustać przez kilka sekund. U nas po staremu. Wkurzyli mnie z reformą. Tasza miała iść do szkoły jako 6-latka, a teraz będę się gimnastykować. Po reformie w zerówce byłaby 3 razy :wo: :wo: :wo: :wrr: :wrr: bez sensu. Więc jak sie uda od września do zerówki szkolnej. Albo zostanie jeszcze na rok w pkolu prywatnym. Igi ok. Fajnie mu sie chodzi do szkoły. Co prawda twierdzi że się nudzi :twisted: :twisted: A co u reszty?