ZOSTAĆ MAMĄ W 2014

27/09/13 15:51:15

Dzień dobry! Trochę mnie tu nie było, ale ślub pochłonął całą moją uwagę i odebrał możliwość racjonalnego myślenia ;) Chyba @ powinien już przychodzić, brzuch mi spuchł jak bańka, ale to z przejedzenia ;)

ZOSTAĆ MAMĄ W 2014

06/09/13 15:50:58

witam się i ja, w gorączce przedślubnej :) jeszcze tydzień i zaczynamy starania! akurat powinno się to zbiegać z owu, bo teraz końcówka @ i tak z wyliczeń mi wychodzi, że prawie :) miałam przed ślubem trochę popracować nad brzuchem, ale ściśnięty gorsetem wygląda dobrze, a warstwa tłuszczu zostanie do ochrony małego lokatora w zimie :) pełno mam energii, zaczęłam urlop, wariuję przed ślubem i nie mogę usiedzieć na tyłku :) fizjo- zazdroszczę bety! tak na moje oko to przyrosła 4-5krotnie, więc dobrze! :)) rozmawiacie o bliźniakach/trojaczkach- w rodzinie mżta są bliźnięta, wszyscy czekają, aż się powtórzą :)

ZOSTAĆ MAMĄ W 2014

30/08/13 16:15:36

dawno mnie tu u Was nie było, ale podczytuję co słychać i jest mi bardzo przykro i tulę te, które jeszcze będą musiały poczekać na maluszki :-{: u mnie bez zmian, ślub nadchodzi pełną parą, czekam na @ i rośnie mi ósemka, boląc straszliwie... ostatnio były chwile zwątpienia, mam mieszane uczucia odnośnie rozpoczynania starań po @ mój też się podłamał, tęskni za fasolem.

ZOSTAĆ MAMĄ W 2014

16/08/13 20:11:27

Sylwuś- za l4 nie możesz dostać dyscyplinarki, więc uszka w górę i leż plackiem! Świat się nie posypie, klienci nie uciekną, a najważniejszy jest Twój komfort! Pracodawcy zawsze mają przygotowany "plan awaryjny", a jak nie mają, to i tak sobie poradzą ;) Co do plamień- mój gin twierdzi, że to nie jest tak, że przynosi to złe wieści, bo każdy organizm jest zupełnie inny i inaczej reaguje. Tableteczki i leżeć grzecznie :*

ZOSTAĆ MAMĄ W 2014

16/08/13 19:17:57

Hej! Ostatnio mało zaglądam, bo non stop przesiaduję w pracy, swojej lub mżta;) Zdrowotnie bez zmian, zbliża mi się owu, wyczuwam ją na kilometr! Starania stoją, już niedługo ruszą pełną parą i oby coś z tego wyszło ślicznego :) Brzuch mam jak balon, nie wiem co ja takiego jem, że tak mi go wywala... Rozciągnięty tak okropnie... Będę waleniem w białej sukni :|