Czerwcowe Szczęścia

20/12/07 10:04:33

Moniś34 bardzo się cieszę, że poszło dobrze!! :D No i ile się nauczyłaś na "wykładzie" ;) Mnie bolał brzuszek przez 2-3 dni po zabiegu. Ale pewnie dużo w tym bólu było stresu. Po zabiegu brzuch mi urósł, nie wiem w sumie czy to zasługa samego zabiegu, czy po prostu czas na to :lol: Odpoczywaj Moni teraz i dbaj o siebie. Wyniki na pewno będą dobre, jak i u mnie.

Czerwcowe Szczęścia

20/12/07 09:33:17

Witam Czerwcóweczki, Ja tylko na chwilkę, bo przed Świętami mam mnóstwo pracy. Moniś34 jak się czujesz po zabiegu?? Daj koniecznie znać. Wierzę, że wszystko poszło dobrze i będziesz miała dobre wyniki. Trzymaj się ciepło!! :sw: Pozdrawiam Was cieplutko :)

Czerwcowe Szczęścia

14/12/07 17:03:53

[quote="kwiiatek":2hu7lyzh] Shanti skąd ta chandra? Kajotka dzisiaj rozdaje duuuzzzooo radości i dobrego humoru!!! Skorzystaj z tego :D:D a co dzieje się z Inią?
No właśnie Shanti, paczka dla Ciebie, a w niej, największa dzisiejszego dnia dawka radości i uśmiechów :D i specjalnie dla Ciebie super miotła do przeganiania chandry ;-) :kla: :brv: Oj, zmęczyłam się już. Wyszłam z pracy o 13, pozałatwiałam sprawy w mieście i dojechałam do domku o 15.30, zrobiłam obiadek, pozmywałam naczynia, ugotowałam zupkę na jutro, znowu pozmywałam i zabieram się do pracy. W weekend prowadzę szkolenie, muszę się przygotować. Oj, odpoczęłabym sobie troszkę... :zzz: Wiecie, jak już znam płeć, to teraz chciałabym nie znać i mieć niespodziankę... To takie fajne było zgadywać z samopoczucia, z kształtu brzucha, z zachcianek co będzie... korzystajcie więc ile się da :lol: Miłego weekendu Wam wszystkim życzę. :sw:

Czerwcowe Szczęścia

14/12/07 10:20:09

Ale zgłodniałam.... Zajadam się kanapeczką, no ale makrela na świeżej bułeczce albo kawałek pizzy albo jakaś pyszna sałatka na ciepło mi się marzy...

Czerwcowe Szczęścia

14/12/07 09:37:06

Ze szczęściem i radością tak jest, że jak się je dzieli, to się ono mnoży. Niech więc się tak dzieje. Dziś rozdaję paczki ze szczęściem i radością, zdrowiem i optymizmem. Dodałabym jeszcze choineczki dla Was, ale wirtualnie się nie da ;-) Edytaaa, kolejna paczka wędruje do Ciebie. Połóż ją na brzuszku, to przestanie boleć. Trzymaj się zdrowo i uściskaj córeczkę. :D