*LUBLIN*mamusie, ciężarne, starające*LUBLIN*

06/02/09 09:17:55

dziewczyny pozwolę sobie jeszcze wrócić do tematu porodu na jaczewskiego - powiedzcie proszę ile kosztuje takie umówienie się z położną na poród

*LUBLIN*mamusie, ciężarne, starające*LUBLIN*

05/02/09 11:25:44

dziewczyny dziękuję za wszystkie opinie nt. porodu na jaczewskiego. Troche mnie to wszystko przeraża, to mój pierwszy poród a szpital i położne zupełnie nieznane. Co prawda lekarz prowadzący jest z tego szpitala, ale to chyba mało. Liczyłam na szkołe rodzenia w tym szpitalu ale okazuje się że trzeba się zapisywać z niesamowicie dużym wyprzedzeniem. I tak jak mam rodzić pod koniec marca to wolny termin rozpoczęcia zajęć był koło 20 marca. Powiedzcie mi jeszcze proszę czy chcą rodzić w tym szpitalu trzeba się tam jakoś wcześniej zapisywać (bo i takie opinie słyszałam) czy wystarczy poprostu w dzień porodu się tam zjawić i już (oczywiście sprawdzając wcześniej czy są miejsca)?

*LUBLIN*mamusie, ciężarne, starające*LUBLIN*

04/02/09 16:56:22

cześć dziewczyny, pozwolicie że do was dołączę, mimo że nie jestem z lublina? za to mam zamiar rodzić w lublinie na jaczewskiego. zatem mam prośbę do tych z was, które tam rodziły o opinie na temat tego szpitala, personelu, szkoły rodzenia, ogólnie wrażeń. zechcecie się nimi podzielić? pozdrawiam

JAKI NAJLEPSZY MATERAC DO ŁÓŻECZKA

26/01/09 22:16:33

też stoję przed dylematem jaki materacyk kupić, byłam już prawie zdecydowana na kokos-pianka-gryka, ale sprzedawca w sklepie mówił, że gryka owszem jest zdrowa, ale na tej warstwie gryczanej można kłaść maluchy w wieku ok. 1 roku, nie wcześniej, a potem taki maluch nie może spać na nim ciągle lecz stosuje się go tzw. "leczniczo" przez tydzień używa się tej strony a potem 3 tygodnie normalnej i ewentualnie potem znowu tak. Od pediatry też słyszałam że spanie na gryczanym materacu nie jest wskazane dla dzieci poniżej roku. Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Z jakimi opiniami się spotkaliście?

***lublin i okolice moze nawet puławy***

01/12/08 16:43:56

Dziewczyny, napiszcie proszę gdzie chodziłyście do szkoły rodzenia i gdzie rodziłyście, które miejsca polecacie. I od którego tygodnia uczestniczyłyście w zajęciach w szkole rodzenia.