Mamy starajace sie po raz drugi odezwijcie sie

11/07/07 14:27:49

Klaudysiu- przykro mi nie pomogę, bo moi nauczyciele zatrudniani są z Ustawy o szkolnictwie wyższym i z kartą nauczyciela nie mamy nic wspólnego :( do urlopu odliczaj przynaj,mniej jest jakas motywacja, żeby rano wstać do pracy. Ja juz za godzinke jestem wolna -huuurrraaa, postaram się odezwać i chociaż pożegnać przed wyjazdem. Ewcyk - tez bym poszalała na weselu - jak dobrze pójdzie to w sierpniu się wybieram w tatry na góralskie weselicho :D Fajnie, że mamy fasolinki w tym samym wieku :D mnie już coraz rzadziej łapią mdłości, ale teraz częściej dokucz mi ból głowy.

Mamy starajace sie po raz drugi odezwijcie sie

11/07/07 08:44:18

Cześć dziewczynki! Ja zaczynam wielkie odlicznie - jeszcze tylko 7 godzin i URLOPIK :D :D :D :D :D :D . Normalnie chyba zaraz zwariuje, jeszcze trochę papierków do uporządkowania i odpoczywanko uffffffff. U nas dzisiaj wyszło słoneczko i od razu czuć wakacje!!! Mancia - witam cie serdecznie potwierdzam to, co powiedziała marzenka to magiczne forum - mi się udało i otrzymałam od wszystkich tutaj wiele wsparcia w oczekiwaniu na dwie kreseczki.

Mamy starajace sie po raz drugi odezwijcie sie

10/07/07 09:59:26

Oj postanowiłam pójśc na urlop, a jak już będę na miejscu to tam pójdę do jakiegoś lekarza i wezmę za dwa tygodnie na anginę albo coś takiego, chcę wytrwać, żeby nie było konieczności starać się o te świadczenia rehabilitacyjne - mooże to głupie, ale tak sobie obmysliłam. Poza tym nie chcę się stresować tym, że jadę sobie nad morze, a teoretycznie jestem na zwolnieniu. Brzuszek narazie płaski (no powiedzmy), ale nie widać jeszcze żadnych oznak, ale za to piersi :D rewelacja!!!!!!!!!!!!! Kasiu jak się rozpędzisz w tych porządkach to i do mnie zapraszam.

Mamy starajace sie po raz drugi odezwijcie sie

10/07/07 09:40:08

Cześć!!! Klaudysiu - cieszę się, że jesteś, bo dawno się nie spotkałyśmy... świetnie, że się dobrze czujesz, u mnie różnie bywa, ale chyba też już będzie tylko lepiej. Niestety jeszcze jutro idę do pracy, a siedzę tu jak na szpilkach, właśnie sprawdzałam prognozy i od soboty ma być wreszcie lato - jak się cieszę :) Marzenko - u mnie też ciemno, zimno, leje i wieje po prostu listopad :cry:

Mamy starajace sie po raz drugi odezwijcie sie

09/07/07 12:26:42

halo, a może ktoś tu jest ?????? :( :( :( chyba mam pecha