Czy są tu przyszłe mamy z Wrocławia???

09/09/09 14:10:54

Gingeros, ja tez tam poczłapałam...;)

Czy są tu przyszłe mamy z Wrocławia???

16/08/09 19:07:47

Maciusiu kochany! Byles w naszych myślach 15 sierpnia, ale dopiero dziś skladamy Ci serdeczne życzenia urodzinkowe, duzo zdrowka, radości i małych szczęśc każdego dnia! Evciu, a co tam z maciusiem się działo? Jak się dziś miewa?

Czy są tu przyszłe mamy z Wrocławia???

27/07/09 13:40:23

Witajcie;) Evciu, do Świnoujścia na razie się nie wybieramy, a Wy kiedy będziecie? Fajnie z tym mieszkaniem, choc rozumiem, że Gdynia nigdy nie będzie Wroclawiem, podobnie jak Szczecin. :? Ulencja, gratki dla Grzesia za postępy, siedmiomilowe kroki robi, a bez butów jeszcze :wink: Wy tak o tych mieszkaniach piszecie - mi tez ciężko się odnaleźć po poworcie z Wrocławia. Tu gdzie mieszkamy, nie czuję się jak "w domu, jak u siebie" :? . Mimo, że to mieszkanie mamy juz 8 lat. Za to we Wrocław wsiąknęłam jak woda w gabkę, bardzo szybko poczułam się tam dobrze, to uczucie ciężko opisac słowami. To było jedno z moich miejsc na ziemii. Mamy w planie zmienic mieszkanie, ale to może w przyszłej pięciolatce, i wiem, że muszę "poczuć" nowe miejsce, żeby było mi tam dobrze. Ehhh, żywot człowieka taki.

Czy są tu przyszłe mamy z Wrocławia???

17/07/09 08:02:52

Witajcie;) U nas upał, dzis ma byc 30 stopni :shock: Może jutro lub w niedzielę nad morze pojedziemy :wink: Ruch jak na Marszałkowskiej;) Gosiaczku, zdjęcia Olciowe i Twoje fajne wszystkie bez wyjatku;). A za starnaka trzymamy kciuki, jak się wyciszysz, to na pewno się uda. Buziaki. kaffko, no ja mojego męża też do muru przyparłam i fajna półkę na olafciowe zabawki zrobił;). A Rzep to jak Adam Słodowy :lol: Będę czekac na zdjęcia. Ewcik, Alicja urośnięta, sliczna dziewczynka! She, fajnie, że Wam się poukładało, i że studia zaczniesz;). No i od teściów się uwolniłaś. A teściowa przyjęła podanie o urlop wychowawczy? Evciakul, jak tam mieszkanko? Już ostateczna umowa podpisana? Zdjęcia żaglowców booooskie! No i Maciejek pierwsza klasa chłopak;)

Czy są tu przyszłe mamy z Wrocławia???

10/07/09 21:57:41

Witajcie, i ja marnotrawna córa zaglądam :lol: Evcia, gratuluję wlasnego mieszkanka, superrrrr;) Czyli co - Gdynia Waszą przystanią? Jak tam Maćko się czuje? Kaffko, hehe, to naprawdę artystę masz, żeby takie dzieła od tyłu walić, hehe;)No i dobre wieści z pracy - czyli kryzys mija powoli. Justyśka, rozgada się, rozgada na pewno. Widzę, że wiekowo podobny do mojego Olafcia;). A drugie pytanie - fajnie, że w ogóle siada, mój Oli zmienił zdanie i na nocnik ma alergię, ne siada, pręzy się, więc nie zmuszam, czekam. Za to jak zrobi kupę - przybiega i mówi "Mama, pampa" - czyli pampersa zmień mama. Ale żeby tak wcześniej dać znać, to nie ma szans. Ewcik, witajjjjj;)