SPOTKANIA KRAKUSEK :)

01/08/08 00:34:47

[quote="natarka87":297f3io2] Aniunia Nie no Asior dobrze napisala :) to zdjecie co jest 4 wozki jest z poniedzialku,spotkalysmy sie wtedy w 4 (Ja,Asior,Innka,Pingwinek) a we wtorek bylo nas 6 (Ja,Karlunia,Asior,Agnieszka83,Groszek,Innka) i Bartuś jest Agnieszki83 a Michalek Pingwinka :) wies? :) o kurda Asior a;es mi Jaguske pieknie obrobila :D
noo broń mnie, broń, bo mnie tu posądzaja o mieszanie faktów :lol: aale masz zajebisty avatarek :)

SAMA PRZEZ CIAZE

31/07/08 14:28:16

[quote="squirrel":1n1ihvfk]u nas kiepsko..Z Lilunią jest coś nie tak...wczoraj tak płakała, że się zaczeła duscić!! zaraz jedziemy do lekarza, boje się :( :(
ojoj, kochana daj znać co i jak po wizycie!!!! Jeśli to kolki to mogę Ci dać Bobotic, to jeden z najsilniejszych środków na kolkę( silniejszy jest sab simplex, ale jego tylko przez neta zamówisz... a to mam prawie nie używane i mi leży... [quote="C.Z.22":1n1ihvfk] Asior - nidk masz od imienia? bo jak tak, to mamy takie same imiona :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
owszem :) fajnie poznac inną ASKĘ ;) [quote="C.Z.22":1n1ihvfk]Antosia spi..... jak faaaaaaaaaaaajnie, a ja zaraz bede ogladala Leidis... Potem przyjezdza do nas z Wrocławia taki mój przyjaciel... ogladac Tośkę...
Leidis :lol: posikasz się :) Co do przyjaciele :twisted: hmm , a moze by coś było??? [quote="C.Z.22":1n1ihvfk]moze jak wroci, to juz bede w nim odkochana? fajnie by bylo... naprawde:( :cry: :cry: :cry: :cry:
napewno, będziemy Cię nakłuwać szpilkami i uprawiać jakąś magie, voo-doo i te sprawy ;) [quote="C.Z.22":1n1ihvfk]Podobno najlepiej poznac kogos innego.;... wtedy latwiej przechodzi....... Ale chyba nie w wypadku matk dwojki dzici, w tym jednego 3 tygodniowego :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
eeetam, moje kumpela znalazła wspaniałego męża mając dwójkę dzieci .... i teraz mają 3-cie ;)

Krakowskie "Ciężarówki" łączcie się :)

31/07/08 13:56:55

ale zajebiste porównania :) a co do prawka, to lepiej w wojsku, na stówe NATARKAAA. masz juz aktywne konto na tym drugim forum ;)

Krakowskie "Ciężarówki" łączcie się :)

31/07/08 13:43:02

przez A??? ehhh olej dziada... co se będziesz nim psuła humorek???

Krakowskie "Ciężarówki" łączcie się :)

31/07/08 13:35:26

[quote="maakita":37qigtnb]Co to są spotkania chustowe?
spotkania na których są chustonoszki :) tu jedno z takich spotkań ;) [url=http://imageshack.us:37qigtnb] [/url:37qigtnb] [quote="Aniunia":37qigtnb]DZiewczyny Michaś niby zdrowy według pediatry, a wczoraj znowu miał 39 wieczorem :cry: Co to moze być :?: Taka trzydniówka popołudniowa czy co :?:
wg mnie też zębole [quote="magdaa84":37qigtnb]Hej Krakuski! Ale macie fajnie, że chodzicie razem na spacerki.... ;) Co do chust, to ja mam Polekonta ale Krzyś nie lubi w niej siedzieć, strasznie zaczyna się prężyć, odpychać ode mnie, krzyczeć. Jak tylko go wyjmę, to od razu inne dziecko ;) Za to pokochał leżaczek-bujaczek z Fischera :D
hmm może za bardzo dociągasz, albo za mało?? Bo wiesz, przy motaniu Kacper do niedawna też się darł, uspokajał się jak już go zamotałam.... musimy się spotkać i spróbuje go zamotać na sobie ciekawe czy będzie też się wkurzał?? [quote="niecha":37qigtnb]Dzięki Asiorku. Jesteś niezastąpiona :D Popracuję nad moją nati. I postaram się ją supłać i nosić w niej Weronikę. Ale jak była mała, to udawało mi się podociągać chustę i wyglądało to nie najgorzej, a teraz ciągle coś jest poskręcane albo wisi :roll: :roll: Na razie Weronika nadal robi brzydkie kupki, więc nie piszemy się na spotkania z innymi dziećmi. Wydaje mi się, że to może być raczej od ząbków, ale lepiej posiedzieć w domku i koło domku niż kogoś zarazić jakby co.
spoko, spoko, wprawisz się.. kilka motań i będziesz mistrzem ;) [quote="pragnaca_szczescia":37qigtnb]zaraz patrze a ta gryzie talerz - zaczełąm sie smiac co robi - patrze a ta spi i doi miske . Połozylam ją do lózka i spi :twisted: :roll:
było zdjęcie zrobić.... :twisted: ( dopisane: oo Nienor mnie wyprzedziła :) ) DODAŁAM ZDJĘCIA halooo Natarko, wreszcie się doczekałaś :) :kjk: http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.ph ... 67#3069367