Mamy i przyszłe mamy z Bełchatowa

22/12/14 12:22:58

Ulaula0 śliczny ten twój maluszek:) U mnie dziewczyny niestety od jednego zmartwienia do drugiego. Malutki ma lekko zażółcone białka oczek wiec nie wiem czy nadal to nie żółtaczka . Jutro przyjdzie położna to zobaczymy co powie. Do tego dokarmiam małego butelka i się zaczęło mały potrafi mi zachłysnąc sie nawet 3 razy podczas picia herbatki a 1 podczas picia mleka. Nie wiem juz co mam robic bo taki mam stres przed karmieniem musze go oklepywac bo az brakuje mu powietrza. Mamy butelki z aventu 0 wiec dziurka od smoczka powinna byc naprawde mała. Wasze maluchy tez tak miały?

Mamy i przyszłe mamy z Bełchatowa

15/12/14 13:40:32

KlaudiaW z moim małym to jest tak że jak goście przyjeżdzają to on nagle zasypia i śpi sobie wtedy nawet 4 godzinki a tak to cały tydzień daje czadu. Już powoli zaczynam myślec ze to jednak kolki bo ciągle przykurcza nóżki i płacze.

Mamy i przyszłe mamy z Bełchatowa

14/12/14 12:24:09

Muszę się przełamac jakoś tylko ciężko bedzie zdybac na dół wózek. Ale jakoś da się radę.

Mamy i przyszłe mamy z Bełchatowa

13/12/14 16:06:56

Klaudiaw moze taka pogoda i mu się też udziela . Ogólnie mój mały od paru dni tak samo ciągle wisi na rękach prawie nie śpi. Ważyc będziemy się na kolejnej wizycie połoznej , podobno ma zabrac ze sobą wagę więc zobaczymy co i jak. W czwartek małemu stukneły 3 tygodnie i jak na razie pare razy sie tylko werandowaliśmy. Jakos obawiam się tego spaceru. Maż namawia mnie abyśmy jechali jutro do teściów ale mam jakos stracha że za wcześnie do gości.

Mamy i przyszłe mamy z Bełchatowa

12/12/14 19:29:34

Na razie jeszcze małego nie ważyliśmy czekam aż położna przyjdzie do nas z wagą. Ale wizualnie wydaje się cieższy.