Rozwolnienie po wprowadzeniu glutenu.

20/10/13 13:42:03

ta kupa to jednak była przez ząbki !! a nie przez gluten :D Bo już dwa nam wyszły i Maja zaczęła robić normalną jak zwykle ;)

Rozwolnienie po wprowadzeniu glutenu.

04/10/13 22:16:55

Witam. Moja córa skonczyła 5 miesiący i od 1,5 tygodnia wprowadzamy gluten. Podaję jej kaszkę mleczną manną Nestle. Jedną stołową łyżkę do porannej porcji mleka. Niestety pojawiły się u niej luźniejsze stolce. Zazwyczaj wypróżniała się raz dziennie lub co 2 dni a teraz odkąd przeprowadzam ekspozycję robi kupkę 2 a nawet 3 razy dziennie. Nie jest to biegunka, ale konsystencja jest bardzo rzadka. Wcześniej to była taka jakby plastelinka :) Nie wiem co o tym sądzić ? Powinnam zrobić kilka tygodni przerwy ? Za tydzień mamy szczepienie ale moja lekarka raczej nic mądrego nam nie doradzi więcc pytam się Was dziewczyny. nic nowego do diety nie wprowadzałam, więc mogę wykluczyć wszystko inne. pozdrawiam

¸.¤*¨¨*¤.¸¸KWIETNIÓWECZKI 2013¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸

05/05/13 14:15:08

Hej .. To ja spadam na wątek mam z dziećmi, wysyłam priv do moderatora żeby zamknął ten temat. Zapraszam na marcowo kwietniowe mamy :D

¸.¤*¨¨*¤.¸¸KWIETNIÓWECZKI 2013¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸

04/05/13 14:53:12

Żaneta, no właśnie czytałam w internecie że to niby normalne i większości dzieciom się tak łuszczy. A czytałam jeszcze że nasilone objawy są u dzieci przenoszonych - w moim przypadku to był tydzień. Mam nadzieję że szybko przejdzie :)

¸.¤*¨¨*¤.¸¸KWIETNIÓWECZKI 2013¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸

04/05/13 11:39:40

HEJ :) Dziś idziemy na dwór pierwszy raz bo ładna pogoda :D Pierwszy raz się porządnie wyspałam !! Maja spała od 3 do 9 non stop :D Obudziła się taka głodna i zła że walczyłam pół godziny nim dobrze złapała pierś. Przyznam szczerze że idzie nam coraz lepiej, wczoraj tylko raz dałam butelkę z odciągniętym mlekiem, bo byłam z Damianem i psem na spacerze więc mama ją nakarmiła. A tak to cały czas pierś, nawet z lewej już lepiej ciągnie :) Wczoraj zauważyłam że łuszczy jej się skóra na przegubach dłoni,stóp, na nóżkach i klatce piersiowej. Kąpię ją w EMOLIUM, ale myję też mydełkiem Nivea. Nie ma suchej skóry w dotyku, tak mi się przynajmniej wydaje, ale niepokoi mnie to łuszczenie. Co o tym myślicie ? :roll: nadyjka fajnie że już w domku !! :D Czekamy na relacje Co do tematów to ja myślę że lepiej zamknąć ten i założyć nowy na Mamach z dziećmi - co Wy na to ? Bo mi jakoś przyjemniej się będzie pisało na nowym wątku :) miłej soboty ! :papa: