Oswiecim

26/01/11 19:51:03

Dziękuje wam naprawde za waszą pomoc jestem wdzięczna z całego serca ...

Oswiecim

26/01/11 15:09:29

Dziewczyny naprawdę wam dziękuje za pomoc wyręczycie mnie z ciuszkami naprawdę jestem wam wdzięczna

Oswiecim

26/01/11 15:07:47

BACHA0112... DZIĘKI ZA POMOC

Oswiecim

26/01/11 11:25:01

[quote="AjLof":laotnp4r]Ta góra - hmm.. tam jest kościół nie? - nad Kościołem mieszka moja kuzynka z mężem i teściami :) A po drugiej stronie < tam bliżej drogi na Gamrot> mieszkała kiedyś moja psiapsioła. :) Moje łobuzy mają 4 i 2 latka :) Takze nie są już tacy malutcy. A ubranka gdzieś mi sie w szafie zawirowały i ostatnio znalazłam. :lol: Oczywiście za darmo oddam. Szkoda wyrzucać a są w naprawdę bardzo dobrym stanie.
no to duże masz dzieciaczki ... tak jest kościół no proszę zbieg okoliczności... ratujesz mnie z tymi ubrankami b o mam tak głupią siostrę że musiałam jej ciuszki oddać po jej dzieciach co filipek chodził jak był malusi...

Oswiecim

26/01/11 10:50:22

[quote="AjLof":10r6n0kb]Ano tak.. jeszcze Anetan :P MAmma - aleś nam tu strzeliła teraz zagadkę :PP Sylwia - to jest niestety fakt..utrzymać jedno dziecko to szał pał.. a bliźniaki.. wszystko podwójne.. Makabra.. Ja mam trochę ciuszków malutkich unisex..Jakbyś chciała to daj znać łóżeczko daliśmy znajomym..a maluszek ma dopiero 3 miesiace więc jeszcze będzie z niego długo korzystał.. Dobrze że możesz liczyć na swojego faceta i jego rodzinę..choć pewnie zerowe wsparcie ze strony swoich jest dobijające :( W jakiej części Chełmka mieszkasz?
stare miasto chełmek domy prywatne koło grónwaldu ostatni dom po lewej zaraz koło krzyża . bardzo chętnie się skusze na ciuszki ... napisz mi tylko ile byś chciała za to... ;) to ty masz takie maleństwo małe rany nie pamiętam kiedy mój filipek był taki malusi... a jak ma na imię twoja pociecha???