******** S I E R P N I Ą T K A 2007 *********

21/08/09 14:57:42

to I Ja się żegnam tutaj

******** S I E R P N I Ą T K A 2007 *********

12/06/09 21:47:34

Agusieńka strasznie mi przykro...przytulam Cię bardzo mocno

******** S I E R P N I Ą T K A 2007 *********

08/05/09 11:49:15

Hej :!: Tonika to dobrze że już lepiej :) MałaZ jedziemy na komunie do POznania,dlatego planowałam wypad do zoo w poniedziałek po komunii, ale muszę wracać razem z A bo inaczej musiałabym wracać pociągiem sama z Julą. Agusieńka :-{: Kasiorzyca Ja również trzymam kciuki, abu jutro wszytsko poszło tak jak sobie zaplanowaliście. Pamietam że mnie przed slubem stres dopadł dopiro jak ubrałam suknie, w kosciele myślałam że nie dojdę do ołtarza tak mi się nogi trzęsły :lol: Cała noc przespana bez dydola :lol: Miełego dnia :)

******** S I E R P N I Ą T K A 2007 *********

07/05/09 23:49:42

Hej :!: Mariszka, Anula ogromne gratulacje :D Tonika współczuje, mam nadzieje że skończy się "tylko" zapaleniem, trzymam kciuki. Ada przyjemnego odpoczynku :) Karolina gratki mgr :) Czekam na Męża, bo już jedzie do domu, ale chyba niedoczekam bo coś mi się oczka zamykają. TRochę zła jestem bo we wtorek już musi wracać :cry:, dostał wolne tylko na komunie, więc nici z poniedziałkowego zoo, zaraz po przyjęciu w niedziele musimy wracać, a tak się cieszyłam na pokazanie Julce zwierzątek :evil: Od niedzieli Lula BEZ smoka (prawie), tzn. w niedziele uciełam smoka, bo przegryzła jednego , pokazałam jej i powiedziałam że gapa (ptak) zjadła, pooglądała go i rzuciła w kąt, wieczorem usneła bez,pare razy mowiła że gapa zjadła dyda i usneła :D , teraz już usypia i w dzień i na noc bez dyda,czasem powtarza ze gapa zjadla dyda. Tylko gorzej jak się przebudzi w nocy i płacze, no bo jak na śpiąco wytłumaczyc jej że niema dyda :roll: i jak już zaczyna mocno płakać to jej daje, a rano zabieram i chowam, w końcu odzwyczaji się na dobre, ale i tak jest dzielna bo od pierwszego usypiania bez dyda nie zapłakała. Nie czekam, mykam spać.

******** S I E R P N I Ą T K A 2007 *********

22/04/09 23:42:20

Dorotka po komunii specjalnie zostajemy na poniedziałek żeby właśnie iść z mała do ZOO, także mamy cały dzień :) Gabito dzięki za stronkę, chyba raczej odwiedzimy to nowe :) A kościół Św. Trójcy to jest o ile dobrze pamiętam. Jeszcze co do prezentów komunijnych, to dla mnie 1000 zł to też trochę za dużo,ale każdy daje ile uważa i na ile go stać. W tamtym roku szedł do komunii mój chrześniak i dostał od nas aparat cyfrowy za 300 zł, a 1200 zł dostałam od chrezstnej na ślub. Dobranoc Kobitki