prawdopodobienstwo ciąży??

01/06/07 15:21:40

Dzięki za odpowiedzi. Do ginekologa ide niedługo.Mam juz umówioną wizytę... Chciałam tylko znać wasze zdanie.

prawdopodobienstwo ciąży??

01/06/07 11:48:12

Jak bym to zauważyła...?

prawdopodobienstwo ciąży??

01/06/07 11:38:23

Ostatni raz współżyłam w połowie marca (z moim byłym facetem). Ponieważ stosunek był bolesny, co niestety często się zdarza, więc byłam pieszczona paluszkami...przedtem mój facet dotykł swojego członka...nie było wytrysku... nie biorę tabletek antykoncepcyjnych... I pytanie czy mogę być w ciąży? Mineło trochę czasu...w kwietniu robiłam 2 testy, a w maju jeden i testy pokazywały wynik negatywny, miałam 3 okresy...Ale ja mam paranjoje że jestem w ciązy. Po ostatnich 3 okresach przez tydzień mnie bolał brzuch, mamw rażenie jakby coś rozpierało go od środka...stąd ta paranoja ciązy. Aha, jak zrobie dzisiaj test ciązowy ale nie z moczu porannego to mogę liczyć na wiarygodność testu?

paranoja ciążowa czy nie?

05/05/07 15:51:59

Zrobiłam kolejny test-negatywny. Misiunia... ja wlasnie tak potwornie się boję ciąży... przecież wiem jak zachodzi się w ciąże, jak powstają dzieci ale nie zmienia to faktu,że mam chorą wyobraźnię. Tylko...dlaczego dzisiaj pojawił się brązowy skrzep (nieduzy)?

coś z jajnikiem czy ciąża?

03/05/07 19:37:49

Ostatni raz sie kochalam w połowie marca, mialam 2 spodziewane miesiączki (z czego ta druga mniej obfita...może dlatego,ze sobie wkręcilam i boje sie ciąży...?) I... robilam 2 testy gdzieś tak w połowie kwietnia, i w drugiej polowie kwietnia. Wyniki były negatywne. A ostatnio mam jakies niestrawności,mdłości (mam wrzod na dwunastnicy...ale nie wiem czy to od wrzodów czy to ciąza).Nie wiem jak mam rozpoznać mdłosci ciążowe od mdłosci wrzodowych, bo wrzody jako takie chyba na okres zimowy się uspokoiły i dopiero od niedawna mam te mdłości. I mam dziwne mrowienie w brzuchu,szczególnie skurcze po prawej stronie i co najbardziej mnie dziwi...brzuch mnie nie bolał przed okresem tylko po okresie... I kochalam się z zabezpieczeniem...ale boje się że podczas pieszczot jakoś coś, plemnik mógł się dostać do środka. prawdopodobieństwo ciązy (p.s. moj byly facet był starszy ode mnie o 25lat...czy to odgrywa jakś rolę?)