******* KWIETNIÓWECZKI 2012**********

04/09/11 01:02:50

Ja również ostatnio miałam 1,5 dnia ból głowy taki niby nie silny,ale jednak dokuczał, tym bardziej ,że przy okazji mnie mdliło i wszystkie zapachy przeszkadzały...w ogóle ta ciąża trochę inna ( ciut gorsza) niż poprzednia ...teraz od dwóch dni mam spokój,zero mdłości i zastrzyk energii, odpukać... zaskoczona czy nadal masz kołatanie serca i trudnosci ze złapaniem oddechu?? ja tak pomyślałam,że to może na tle nerwowym, skoro masz taka niepewną sytuację...ja też mam "średnią" sytuację i psychicznie dawała mi ta ciąża w kość od początku.Miałam lekką depresję i humory.Ostatnio powoli zaczyna się układać,pojawiły się bardziej optymistyczne perspektywy i psychicznie od razu lepiej się czuję :-) Pozdrawiam :-) Dobranoc :-)

******* KWIETNIÓWECZKI 2012**********

30/08/11 13:24:34

Mnie też na kalkulatorze wychodzi chłopak,a jak się cofnęłam do pierwszej ciązy to też wyszedł chłopak,a mam dziewczynkę ... Ja największą ochotę mam na mięsko,na słodycze o wiele mniej niż w pierwszej ciąży. O dziwo od ogórków małosolnych, którymi się zajadałam niedawno, odrzuciło mnie... anmast moja córeczka pójdzie do przedszkola tu w UK już niebawem, więc mam podwójny stres, ale jest bardzo odważna,więc z drugiej strony jestem dobrej myśli :) Dziś mam w końcu dzień wolny, więc lecę zająć się trochę sobą,a potem jakiś obiad musze wyczarować. Pozdrowionka !!!

******* KWIETNIÓWECZKI 2012**********

29/08/11 11:31:14

Papryczka gratuluję zdanego prawka :lol: widzę,że aktywna mamuśka z Ciebie ;-) pozdrawiam lucia82 nie martw się będzie dobrze, trzymam kciuki za Ciebie :-)

******* KWIETNIÓWECZKI 2012**********

29/08/11 01:03:34

Madziaszczyk dokładnie tak jak u mnie,pierwsza ciąża jak marzenie,głównie stan euforii i oczekiwania oraz same pozytywne myśli.Przy tej drugiej ciąży euforia przeplata się z przygnębieniem z przewagą smutnych myśli.Niby każda ciąża inna ale nie spodziewałam się,że psychicznie będzie tak inaczej,tym bardziej że również planowane ... :(

******* KWIETNIÓWECZKI 2012**********

28/08/11 00:07:25

Zazdroszczę, że masz możliwość spać w ciągu dnia...ja w pierwszej ciąży też spałam dużo,a tymczasem nie mam możliwości ani okazji i trochę nad tym ubolewam :-( mam nadzieję,że mój skarb w brzuszku na tym nie ucierpi ...miłej nocki wszystkim!!! a tak w ogóle...gdzie się podziałyście mamuśki???