OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

14/06/10 20:14:55

aż żem się odezwać musiała! Naturko kochana, gratulacje!! ależ fajne wieści :brv: :brv: :brv: :brv: jak tam Asia, jak Domiś? i jak Ty się czujesz? :D ściskam mocno!

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

26/03/10 18:04:00

Anulka, dzielna kobieto, gratulacje! Majeczko witaj! :) [url=http://www.glitter-graphics.com:137zypmi] [/url:137zypmi] Dziewczyny, czy spotkanie aktualne?

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

24/12/09 12:18:01

´´´´´´´´´´¶¶*..**..* ´´´´´´´´´¶¶¶ .*.*.*. ¶¶¶´´´´´¶¶¶¶*..**.*. ´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶*.*.**..**. ´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶*.*.*.*.*. ´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶*.*.**. ´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶.**.**.*. ´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶*.*.*.**. ´´¶¶¶¶¶´´¶¶¶¶*.**.*.*.* ´¶¶´´´´´´´´¶¶¶*..**.*.** ´´´´´´´´´´´´¶¶*.*.**.* [url=http://www.glitter-graphics.com:3pw81ihq] [/url:3pw81ihq] Niechaj wraz z zapachem choinki zagości w Waszych domach radość, Niechaj na tych kilka dni wszelakie troski odejdą w zapomnienie. Niechaj wraz z melodią kolęd ogarnie Was błogi spokój.. Niechaj wraz z ciepłem wigilijnej świecy Wasze serca przepełni miłość do najbliższych, a blask jej płomienia niechaj tańczy w Waszych oczach. Niechaj duch Świąt porwie i Was:) Niechaj Święta Bożego Narodzenia zawsze kojarzą Wam się wyjątkowo i magicznie, Niczym epizody z zasłuchanych w dzieciństwie baśni Andersena.. Niechaj pierniki pachną goździkami, niechaj w domu unosi się słodki zapach pomarańczy. Niechaj na Waszych twarzach Bóg namaluje szczęście, i niech tak trwa bez ustanku. Niechaj jedno po drugim spełniają się Wasze pragnienia. Kochane życzę Wam, abyście wraz ze swoimi najbliższymi każdego roku, Czekali na ten czas, jak na spełnienie największego marzenia. Bowiem to czas, kiedy serce podróżuje do wszystkich. I rzecz jasna - buziaki ogromne! [url=http://www.glitter-graphics.com:3pw81ihq] [/url:3pw81ihq]

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

24/10/09 15:47:05

hejo! Dziękuję Truskaweczko :wink: U mnie to był zupełny spontan, bo miałam leżeć w domu tego wieczora. Roztrzepana, w adidaskach wyszłam sobie przed 20 po polecony na pocztę.. i tak wracając pomyślałam- a co! ja tez się pojawię :lol: no i myk a autobus i żem się zjawiła! :roll: super laseczki, tylko po 1-sze- żałuję, żem piwa pić nie mogła, po 2-gie no to rzeczywiście byłam chyba a krótko.. długo jeszcze siedziałyście? Emi prześlesz mi fotki na maila maqinga@interia.pl ? no i :wink: :wink: Pinquin nie zdążyłam Ci wczoraj powiedzieć- niewiarygodne jak wyglądałaś ślicznie w drugiej ciąży i jak wyglądasz raptem miesiąc po! :wo: Martuszku z Tobą to ja nawet na spokojnie zdania nie zamieniłam :dada: Ja Was też pod tą wysoką Laski nie poznałam! Rewelkaaaa Mamuśki! :lol:

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

12/10/09 20:40:34

Truskaweczko :lol: tak to jest jak się człowiek spieszy - Ty o wietrzeniu szafy, ja o spotkaniu i grzańcu.. :wink: