Przyszłe mamusie z byłego WOJ.SłUPSKIEGO! Są takie na Forum?

23/05/09 08:51:04

eh.... coś wisi w powietrzu. Duzo osób znów choruje i to właśnie na jelitówki. A mnie znów głos odebrało :( Coś ostatnio często mnie gardło boli..... Boli jeden dzień a na następny nie mam głosu :( Z miesiąc temu też to samo przerabiałam. I pogoda nam się popsuła :evil:

Przyszłe mamusie z byłego WOJ.SłUPSKIEGO! Są takie na Forum?

06/05/09 23:04:24

myszka19840511 gratuluje. Nie martw się napewno wszystko będzie dobrze. Troszkę mnie nie było. Ale jak zaczełam pracować to czasu na przyjemności mniej. Jakoś daję radę puki co..... W pracy się uczę nowych obowiązków, choć początki były ciężkie. Julka podłapała kaszel i katar. Dzis już troszkę lepiej. Ze 2 dni temu byłam u lekarza, osłuchała i mówi że źle nie jest. Dostaje wit C, syrop i kropelki do nosa. Jula pod moją nieobecność siedzi u dziadków. Eh co ja się z nimi mam. Ale uczą się powoli, więc moze zrozumieją że jak coś im mówię to mam rację. Bo sluchać za nic nie chcą. Szczególnie mama. No ale zobaczymy jak to będzie. Od następnego tyg mąż bedzie pracował na dwie zmiany to julka troszkę ponad 4 godzinki będzie u babci.

Przyszłe mamusie z byłego WOJ.SłUPSKIEGO! Są takie na Forum?

26/04/09 22:24:31

Dziewczyny, zdjęcia super!!! Cicha, jaki fotelik kupiliście?? My mamy maxi cosi priori, a teraz jak julka bedzie u rodziców, to kupiłam im ramatti venus 9-18kg, zeby mogli sobie gdzieś z jula jeździć. Wydaje się bardzo podony do maxi cosi, też ma wszystkie atesty i homologacje, ale tańszy o połowę. Jutro ma przyjść.... A ja jutro pierwszy dzień do pracy. Ale mam stresa..... :shock: Marta7702 a jak mąż, pracuje tam gdzie pisałaś?? Czy znalazł coś nowego lepszego??

Przyszłe mamusie z byłego WOJ.SłUPSKIEGO! Są takie na Forum?

24/04/09 09:59:03

Ja chodzę do dr Cipory. Ja sama chyba ze 2 lata się leczyłam. Bardzo dokładna i szczegółowa. Podobno dr stawnicka na Wojska Polskiego jest dobra i dr Wagner na Lelewela. O dr Błasiak słyszałam różne opinie, ale jak sprawdzona to super. Wiesz, czasami nawet najlepszy lekarz w mieście może, dla danej osoby być kiepski, bo np podczas wizyty u niego się źle czujesz, jakaś skępowana, czy cóś..... Najważniejsze żebyś ty lekarzowi ufała a nie pół miasta.... A z przeniesieniem myślę że nie będzie problemu

Przyszłe mamusie z byłego WOJ.SłUPSKIEGO! Są takie na Forum?

24/04/09 09:28:46

mami31 pewnie wszystko zalezy od lekarza. A gdzie planujesz przenieść synka??