*****Październikówki 2012*****

19/06/12 14:53:07

Cześć dziewczyny! Ja też umieram w te upały, stopy mam jak balony, w ogóle nie widać kostek, ehhh :( Smaruje się żelami chłodzącymi, psikam miętowymi spreyami do stóp i nic to nie daje. Po nocy jak wstanę, to stopy mam normalne, ale co z tego, jak po godzinie już znowu są spuchnięte :( Poza tym czuję się super, nic mi nie dolega, zgagi się chyba skończyły, nie miałam już od dobrego tygodnia ;) Wcześniej codziennie wieczorem. Córcia tak mnie kopie, że drgam chwilami cała, hihih. Bardzo fajne uczucie, lubię to :) W poniedziałek idę jak zwykle na kontrolę do ginki, mam mieć niedługo test glukozowy i znowu siuśki i krew badane. Gdyby nie te upały i opuchnięte stopy, to byłoby idealnie ;)

Uprzejmości i "uprzejmości" wobec ciężarnych-Wasze

05/06/12 15:41:25

A ja chciałabym pochwalić zachowanie Polaków :D Ostatnio poszłam do spółdzielni mieszkaniowej zapłacić czynsz za mieszkanie i prawie od razu zostałam zauważona i chciano mnie przepuszczać, ale podziękowałam i odstałam swoje ;) Czuję się bardzo dobrze, ostatnio kostki mniej mi puchną, więc nie ma potrzeby przepuszczania mnie ;D Ale gest bardzo miły. Po prostu zależy na kogo się trafi. Gdybym nie była w ciąży, a usłyszałabym za sobą prośbę ciężarnej o przepuszczenie, bo jest zmęczona, źle się czuje itd., to natychmiast ustępuję i jeszcze głośno proszę o to innych kolejkowiczów :) Czasami ludzie po prostu nie zauważą za sobą, za plecami, że tam "brzuch" stoi...Warto prosić, na pewno wielu ludzi zrozumie i pomoże.

*****Październikówki 2012*****

24/05/12 10:50:58

Kochane, właśnie wróciłam z USG połówkowego, już wiem, ze będę miała córeczkę! Z dzidzią wszystko dobrze, wszystkie parametry ma dobre, to mnie najbardziej cieszy. Waga 210 gram. Tyle, co kostka masła, hihih... :D :D :D

Będziecie miały córke czy synka?

24/05/12 10:43:45

Dziś byłam na USG połówkowym i okazało się, że będę miała córeczkę! Strasznie się cieszę, już nie mogę się doczekać, kiedy przyjdzie na świat :) Miałam od początku przeczucie, że to będzie dziewczynka :)

Mdłości

22/05/12 11:42:04

U mnie mdłości trwały równe 3 miesiące (pierwszy cały trymestr), potem jak nożem uciął :) Za to zaczęła się zgaga, kolejny radosny etap ciąży, hihih...