Starajace, sie po raz pierwszy, dziewczyny po 30

18/10/09 18:35:40

Witam wszystkich :) ostatnio zaniedbuje forum, ale po prostu nie mam kiedy usiąść do kompa. Widzę, że na tapecie tarczyca. Też mam ten problem. Od miesiąca biorę euthyrox na obniżenie TSH. sama jestem ciekawa co z tego będzie a do kontroli dopiero za dwa miesiące. NIKA_ mój ginekolog odesłał mnie do endokrynologa jak zobaczył podwyższone TSH i tylko straciłam czas u ginekologa. Myślę, że powinnaś iść od razu do Endokrynologa i to najlepiej z kompletem badań, żeby dodatkowo Cię nie wysyłał na badania. Oczywiście mówię tu o wizycie prywatnej. Ale jeśli chodzisz na kasę to w sumie nie ma znaczenia. U mnie niestety do endo na kasę czeka się pół roku, więc ja niestety muszę chodzić prywatnie.

Starajace, sie po raz pierwszy, dziewczyny po 30

13/10/09 23:18:23

Witam wieczorkiem :wink: dobrze, że już ten 13-ty się kończy, bo mam już dzisiaj dość wszystkiego. dejzi85 dzięki za fluidki :wink: przydadzą się na pewno :wink: i nic się nie martw I trymestr szybko się skończy i nadejdzie następny i następny i ani się obejrzysz jak na świat przyjdzie śliczna kruszynka NIKA_ teraz troszkę zaniedbuję forum, ponieważ zajmuję się codziennie po 8 godz. 15 miesięczną Weroniką, a popołudniami latam jeszcze do Bliźniaków :wink: wracam wieczorem i padam, ale z drugiej strony sprawia mi to wielką przyjemność :) a dzisiaj to już w ogóle padłam, bo w dodatku wracając do domu w połowie drogi samochód mi się zepsuł i teraz jestem chwilowo jeszcze bez auta. Masakra. No i oczywiści dodatkowe wydatki na mechanika. Selly życzę jutro ładnej pogody, bo u mnie straszna kicha (a jutro ma padać śnieg) :wink: no i przede wszystkim szczęśliwej podróży do Szczecina :wink:

Starajace, sie po raz pierwszy, dziewczyny po 30

13/10/09 00:42:40

Hejka :) wiem, że już pewnie wszystkie śpicie, ale ja dopiero teraz znalazłam chwilkę na to, żeby usiąść do kompa. Postaram się jutro po południu tu wpaść, to może będzie nas więcej :wink: Ja teraz chwilowo mam dużo pracy i mało czasu, ale jak tylko mogę to zaglądam tutaj do Was :) Trzymajcie się dziewczyny;) jakoś musimy tę jesień przetrwać :wink:

Starajace, sie po raz pierwszy, dziewczyny po 30

10/10/09 15:15:40

Kora bardzo mi przykro, nie wiedziałam :( pozostaje wierzyć w to, że teraz na pewno wszystko będzie w porządku i tego życzę Ci z całego serca :puk:

Starajace, sie po raz pierwszy, dziewczyny po 30

10/10/09 14:57:16

Ollena śliczne imię;) myśmy z moim mężem się wczoraj zastanawiali właśnie jakie imiona nam się podobają. To padło na Jagodę :wink: i Huberta Trzymam kciukasy za Ciebie i Kore, żebyście tak się uwinęły, żeby na święta być w domu, wtedy to będą wyjątkowe święta :wink: wszyscy w komplecie :)