***********Kwietnióweczki 2014 :)))

07/09/16 12:57:42

Dziewczyny, co tam u Was? Justi? Jenn? Eurydyka? Eolenka? Napiszcie, co tam u Was słychać? Jak dzieciaczki?

Czerwcówki 2016

18/06/16 21:40:00

Jenn GRATULACJE!!! :D :D :D :D Niech Ci córcia zdrowo rośnie :D No to teraz z tym porodem zaszalałaś :D Nawet porodówki nie obejrzałaś ;) Masz fb? Daj znać, to dodamy cię do naszej grupy kwietniówkowej ;) Pozostałym majówko - czerwcówkom również gratuluję dzieciaczków :)

"LUTY*MARZEC 2014"

10/06/16 14:19:37

Bunia przepraszam że się wcinam... Ale moje dzieci niestety są przykładem tego, że alergia wcale nie musi być od urodzenia :( córce się zaczęło jak miała 2 lata, Mateuszowi jak miał 16 miesięcy... Nie wykluczalabym jednak alergii jako przyczyny problemów... Mam nadzieję, że jednak szybko się u was te chorobska skończą...zdrówka!!!

***********Kwietnióweczki 2014 :)))

05/06/16 21:34:02

Eurydyka Ogromne gratulacje!!! Witamy Zosię na świecie :) Duża pannica :) kasienka Na jakiej podstawie lekarka stwierdziła, że pokarm jest do bani? Bo aż mnie ciekawi ;) Choć ja tam cię rozumiem...z młodym miałam podobnie ...przez 2 miesiące przybrał ledwie 600g i jeszcze leciał z wagi.... Co do grupy na fb...Pewnie większości tutaj byłoby wygodniej pisać właśnie na fb... Mnie obojętne, choć wiadomo, tam jestem częściej :) Jak dla mnie możemy tam się przenieść... natalijka Fajnie, że Kuba się rozgaduje :) Oby jednak do września się oswoił i nie płakał za bardzo w przedszkolu :) Miejmy nadzieję, że u Klarci w końcu się uspokoi z tą skórą, bo się biedulka strasznie męczy pewnie :( No ale spanie to ona ma... :lol: U nas powoli leci, młody robi postępy, co prawda nadal z mową kiepskawo, ale zaczyna powoli pokazywać rączką to co chce czy na obrazkach....zaczął zaczepiać dzieci, na zajęciach też sobie radzi, nie płacze jak zostaje, ze mną na zajęciach różnie...

***********Kwietnióweczki 2014 :)))

17/05/16 11:52:14

To ja chyba wolę już hopla Mateusza na kcie wszystkiego co okrągłe :lol: Na spacerach szuka jedynie co kapsli od butelek 8) Umarłabym, gdyby mi do domu znosił robactwo :lol: Fuuuuj.... Ale robi się z niego chuligan... :lol: Dziś próbował obrzucać samochody kamieniami :roll: I nie szło wytłumaczyć, że nie wolno :roll: