Listopadowe skarby 2007 i ich szczęśliwe mamy :) (2)

10/07/09 15:46:32

babeczki dziergacie jak szalone :shock: chybamusze zaczac spisywac p drodze co komu bo jak docieam do konca to mam niezły mętlki a niechce czegos pokiełbasić...a do tegojakies 45 minut temu jak jeszce na s[url]ieżó mialam conieco w głowie po nadrabianiu to mi w trakcie pisania komp sie zaiwesił i mam narwa bo zrestartwoałam i przyszła mam zapytac co na obiad dziś robimy i jak usiadłam to on znów zaiweszony :evil: :evil: :evil: więc juz nic nie wiem co i jak :? Hoga mądra kobieto fajnie się czyta tych Twoich porad...u mnie konsekwencja nie zawsze wychodzi ale po takich poradach jakoś tak optymistycznej sie patrzy na swoje dziecko i cały ten bunt :) tygi torcik super! moje ciacho czeoladowe (wymęczone wczoraj dopiero ok 22 ale sie uparałam że zrobie i nie chciaam wyjśc na taką co tylko gada..a Hubek wcale mi nie ułatwiał bo co ja znikałam za dzrziwmi pokoju tlumacząc że wychodze tylko do kuchni to on w ryk..) może nie jest tak efektowne ale pychotka więc chetnych zpraszam na tą "odrobine" kalorii :wink: [url=http://img37.imageshack.us/i/ciacho2.jpg/:2o9d41vu] [/url:2o9d41vu]

Listopadowe skarby 2007 i ich szczęśliwe mamy :) (2)

09/07/09 15:52:02

ToJa wilki szcun dla Ciebie jako matki karmiącej :shock: tak terazpatrze i to zdjecie z usg troche podobne do mojego Hubka z awatarka co nie :wink:

Listopadowe skarby 2007 i ich szczęśliwe mamy :) (2)

09/07/09 15:41:57

nadal nie wiem gdzie nasza galeria wiećmoze tu pochwale się swoja kluseczką ( o ile mi sie uda wkeić foto bo nie robiłam tego od wieków :roll: ) [url=http://img21.imageshack.us/i/synekwykadrowany.png/:1x26efjm] [/url:1x26efjm] zdjęcie troszkei niewyraźne ale tak dla pewności wyjasniam żeto profil mojego ynka z rączkami przy buziuni :wink: zdjęcie z zeszlego wtorku :)

Listopadowe skarby 2007 i ich szczęśliwe mamy :) (2)

09/07/09 15:34:29

jaaaaaaaaa dziewczyny ale wy dziergacie! od mojej wczorajszej wizyty miałam do nadrobienia 6 czy 7 stron! :shock: i tak sie zaczytałam że sie moje wymarzone wczoraj zachciankowe ciasto czekoladowe samo nie zrobiło :? :? :? ..no nic możemnie znów natchnie wieczorkiem... chciałam tak dzielniekazej coś odpisać ale że było tego tyle i czytalam jednym tchem to juz ie pogubiłam i nie wiem.... atm sliczna dzidziunia! moje gratulacje mrowka ja bliżej wejherowa..dokładniej to 30 km od niego na północ w strone morza :) MagdaO dwa tygodnie temu na wizycie na plusie było jakies 8,5 kg..ale z poprzedniej ciązy zostało mi jakieś 5 kg..a jak bedzie tak jak ostatnio to w ostatnie 3 misiace przybiore najwiecaj i juz sie tego boje :( lola82 u mnie jakoś tak ciąza tydzien młodsza od Twojej bo 29tc i 3dni :D to wiek z usg bo z om to byłoby jakoś tak jak u Ciebie..no ale ze wzttkich usg wychodzi ze jednak tydzien młodsza wiec tego sie trzymam... i wiecej niw iem co i jak... ale opowiesci o kooponach rozbwiły mnie do łez choc zapewne jakby moje dziecie( a przyjdzie niedługo i u nas ten czas) obsrytało siebie i dywan i kto wie co przy okazji jeszce to wcale mi nie bedzie do śmiechu :?

Listopadowe skarby 2007 i ich szczęśliwe mamy :) (2)

08/07/09 15:08:36

ooooo widze że ktoś tu jeszce ma termin na wrzesień!!!! i też drugi chłopak będzie :D a do tego do Lubiatowa na rybke się tej kobietce marzy..no prosze a lubiatowo ode mnie to rzut beretem więc zapraszam :D