Okres

04/10/06 12:04:00

ja też mam bardzo bolesne miesiączki i no-spa wcale mi nie pomaga ale za to najlepszy dla mnie jest ketonal ten w tabletkach tylko ze jest na recepte ale bardzo skuteczny i nie drogi bo 20 tabl. kosztuje ok 10 zł.

jak mam sobie teraz poradzic???

29/08/06 15:10:07

Naprawde bardzo Wam dziewczyny za wszystko dziękuje. Mam 22 lata jestem teraz na 3 roku studiow dziennych, chłopak jest ode mnie o 2 lata młodszy jestesmy ze soba prawie 5 lat to własciwie tylko on mnie do tego namawiał bo nie ma pracy nie mamy gdzie mieszkac i po prostu wydaje mi sie ze stchórzył. Tata nawet nie wie ze byłam w ciąży bo bałam sie mu powiedziec a mama radziła mi odwlekac. Ona tez o niczym niewie i wcale mnie nie namawiała tylko cały czas mi wypominała ze to jeszcze nie odpowiedni moment ani czas na dziecko no i stało sie postaram sie podzwonic i popytac a jesli chodzi o powiedz to bardzo bym chciała ale tez sie boje jak taki ksiadz moze zareagowac.

jak mam sobie teraz poradzic???

27/08/06 15:58:02

niestety przyjaciółki takiej prawdziwej od serca nie mam a jesli chodzi o kolezanki to nie ufam im na tyle abym mogła sie z którąś podzielic moją straszna tajemnica pozostał mi tylko ojciec dziecka ale on pomimo ze mi cały czas powtaza ze mnie kocha nie chce na ten temat wcale rozmawiac powiedział tylko ze jak bardzo tego potrzebuje to moze jednak powinnam isc do psychologa bo on stara sie o tym jak najszybciej zapomniec a ja jakos nie moge!!!!!

jak mam sobie teraz poradzic???

25/08/06 20:46:26

chętnie bym poszła do psychologa ale mieszkam w małej miejscowości gdzie wszyscy sie znają tym bardziej moja mama pracuje w szpitalu więc sie troche boje

jak mam sobie teraz poradzic???

25/08/06 14:35:21

W poniedziałek minie właśnie 3 tygodnie jak to sie stało a ja cały czas czuje jakby to było wczoraj. Dzieki Wam dziewczyny chociaz za kilka słów otuchy na pewno myslicie sobie ze trzeba byc strasznym człowiekiem zeby sie dopuscic... ale ja na prawde chciałam tego dziecka i na początku sie cieszyłam tylko póżniej to mnie przerosło Wszyscy mnie dołowali, poniżali i doszłam do wniosku ze tak będzie najlepiej dla wszystkich ze beda mieli problem z głowy nie mysłałam o sobie tylko zeby oni mi dali spokój i zeby przeze mnie nie cierpieli.