żłobek Dąbrowa Górnicza

28/07/08 09:21:28

Witam, czy ktoś wie coś na temat prywatnego żłobka w Dąbrowie Górniczej? Nie chodzi mi o sprawy techniczne typu opłaty, ale raczej o opiekę nad dziecmi :) Może któraś z Was lub Waszych znajomych wysyła tam maluchy i może powiedziec czy jest zadowolona z opikeki? z góry dziękuję za odp :)

Mamuśki z Dąbrowy Górniczej ujawnijcie się!!!!

09/06/08 22:08:03

Megi jak nie chcesz spacerowac sama to daj znac :wink: chociaz ja tez po podwórku ostatnio dreptam, z tych samych powodów : samej mi się nie chce no i ten ruch na Strzemieszyckiej, brrrr...... Co Cię niepokoi w kupkach Michałka? A, i widziałam ostatnio dumną babcię na spacerku z wnusiem jak wracałam z apteki :lol: poznałam po wózku :wink:

Mamuśki z Dąbrowy Górniczej ujawnijcie się!!!!

30/04/08 17:46:12

Ja tylko na chwilkę bo zaraz wyjeżdżamy :lol: Dziewczyny życzę Wam mile spędzonego długiego weekendu, dużo słonka, grzecznych dzieci i pysznej karkóweczki z grila :lol: Do poniedziałku laski :wink: Odpoczywajcie :) Megi musimy się kiedyś umówic na spacer :wink: a póki co odpoczywaj , należy Ci się po porodzie, no i zbieraj siły na przyszłośc bo im Michaś będzie starszy tym więcej uwagi i czasu będzie wymagał :twisted: Przed porodem myślałam że takie maluchy to zabierają mnóstwo czasu a potem już jest tylko łatwiej - o ja naiwna :twisted:

Mamuśki z Dąbrowy Górniczej ujawnijcie się!!!!

30/04/08 10:36:00

Dzień dobry :lol: Macie jakieś plany na długi weekend?? My jedziemy dzisiaj w góry, zaraz zmykam się pakowac :lol: Mały śpi więc muszę to wykorzystac :wink:

Mamuśki z Dąbrowy Górniczej ujawnijcie się!!!!

29/04/08 14:28:28

jak moje dziecko ma drzemkę to się modle żeby trwała jak najdłużej :twisted: