***Marcóweczki 2012***

24/11/12 21:26:01

Hej babeczki, jak tam się macie? Jo. też raczkuje i próbuje wstawać (podciągać się przy meblach a częściej przy siatce łóżecza), przez bo się obija heh :) Jeszcze tak czysto i pewnie nie siedzi, ale kwestia dni jak na moje oko. Prawie cały tydzień leżałam, 2-3dni z gorączką, masakra! No ale już lepiej więc wpadłam do Was na chwileczkę. Starsza ma teraz jakiś mega bunt, więc moja cierpliwość na granicy wytrzymałości :roll: Do tego już z 2 tygodnie za oknem cały czas mgła! Normalnie nie chce się ruszać! Do zębów u nas Ziajka bez fluoru rządzi - do czasu, aż dziecię nie zacznie samo pluć, czyli patrząc na starszą do 2,5r.ż. :twisted: Hmm mleko krowie.... A może lepiej jakieś roślinne zrobić?? migdałowe, sezamowe, słonecznikowe, owsiane?? Danonki :? :? Po tym jak usłyszałam, że raz czy dwa znalazł ktoś kawałek szkła w nich, na sam widok język mnie swędzi. Niby zawierają mega duuuuuuużo wapnia :roll: :roll: i co z tego, kiedy zutylizowanie zawartego w nich cukru wymaga zużycia jeszcze więcej tego pierwiastka pobranego z kości? o skoro już jestem to poproszę przepis femme :) ja zrobiłam ciasteczka owsiane i paszteciki w cieście francuskim :) bańki, fakt! REWELACJA! łeee ssak chce jeść :roll: w takim razie przechodze w stan doczytywania co nieco... :?

Co myślicie o założeniu w Krakowie klubu dla mam?

30/10/12 08:58:24

Wątek dość stary, ale odświeżam, by nie mnożyć nowych ;) Drogie Krakowianki! Wszystkie mamy z dziećmi, a także przyszłe mamy, serdecznie zapraszamy na spotkania Karmelowych Dzieci. Jest to Klub dla Mam z dziećmi, znajdujący się przy klasztorze Karmelitów Bosych przy ul. Rakowickiej 18 w Krakowie. Spotykamy się w środy od 9:00 do 12:00 w sali św. Anny (wejście od furty - pierwsze drzwi po lewej stronie, zaraz za wejściem do kościoła). Celem naszego klubu jest spotkanie się w gronie mam, rozmowa, spotkania z ciekawymi ludźmi, wypicie wspólnie kawy lub herbaty itp. Spotkania są oczywiście BEZPŁATNE. Mile widziane - lecz nieobowiązkowe - są domowe ciasteczka, owoce, małe co nieco dla milusińskich. Według możliwości i czasu mam. Więcej informacji o nas, o tematyce spotkań i relacje z poprzednich spotkań można znaleźć tutaj: [url=http://karmelowedzieci.blogspot.com/:f4olh48r]Karmelowe Dzieci[/url:f4olh48r] Jeśli odpowiada Wam taki duch spotkań, to jeszcze raz serdecznie ZAPRASZAMY!!!

wagina po porodzie

22/10/12 23:04:10

Moja po 2 SN, w tym jednym sporym nacięciu ma się dobrze :twisted: :roll:

Maleństwo w wieku 20lat

22/10/12 14:58:20

Witam! U nas ząbkowanie na całego, jedynki i dwójki górne atakują! Jedynka jedna już się przebiła więc mamy 3 ząbki na stanie ale pozostałe 3 górne idą, idą, wyraźnie je widać. Oczywiście nie zostaje to bez echa. Asiula trochę marudna. Jemy kaszkę jaglaną (gotowaną na wodzie i blenderowaną) i zupki warzywne, owoce - sama przygotowuję w domku, czasem też bawimy się w blw, ale nadal cyc to podstawa ;) No i prawie raczkujemy. Tzn młoda raz dwa pozycję raczkującą przyjmuje, ale zamiast się poruszać w przód lub tył, fika sobie, buja sie ;) Ale za to pęza ehh hehe ;) Nika śliczna z Was para! ;) :) Black jak tam Zu zdrówko? Patrycyjka Nikoś przystojniaczek!

***Marcóweczki 2012***

04/09/12 21:58:44

rumianek okrutne, pewnie, że okrutne! Z własnej wygody tak męczyć małe dziecko. Może jestem naiwna, ale skoro moja Asia się budzi, znaczy, że czegoś potrzebuje. Z tego co wiem oprócz głodu, pragnienia bliskości mamy, potrzeby ssania i ukojenia problemem bywa również dojrzałość dziecka. Niektóre dzieci przestają się budzić w nocy dopiero około roku. :twisted: