Długi nocny sen noworodka

23/12/08 13:35:17

Proszę o poradę . Czy noworodek (2 i pół tygodnia) może spac po 6 lub nawet 7 godzin w nocy? Położna środowiskowa mówiła, żeby go nie budzic. Jednak lekarka w szpitalu kazała budzic Go co 4-5 godzin i karmic. Nie wiem co robic, bo przedtem spał nieprzerwanie przez góra 4 godziny, ale teraz spi nawet po 6 godzin i gdybym Go sama nie obudziła to spałby jeszcze dłużej. Nadmienię że po takim spaniu je później nawet przez półtorej godziny.

SEN, WSZYSTKO O ŚNIE< O PROBLEMACH< O ZASYPIANIU ITP

23/12/08 09:57:34

Witam. Mam pytanko. Mój synek ma 2,5 tygodnia i mam z Nim mały problem. Spanie w dzień wychodzi Mu różnie, zasypianie trwa nawet 2 godziny, ale najbardziej martwi mnie co innego. Mianowicie, dziś w nocy spał bez przerwy 6 godzin i gdyby nie to że ja się zbudziłam (bolały mnie już piersi z przepełnienia) i obudziłam Go do jedzenia, to pewnie spałby jeszcze dłużej. Poradźcie proszę, czy noworodek może tak długo spac? W dzień śpi po 2 do 3 godziny, więc chyba w normie. Ale co z nocą. Położna mówiła że w nocy może spac ile chce, ale ja jakoś nie jestem taka pewna. Czy powinnam Go budzic w nocy jeśli będzie spał tak długo? Napiszcie co o tym myślicie. Martwię się czy wszystko z Nim w porządku. Z góry dziękuję za rady

Mamusiowy wiek

16/04/08 19:59:50

Ja mam 28 lat. Śmiać mi się chce z koleżanek w pracy, które od dwóch lat z uporem maniaka powtarzają mi "zegar tyka". Uważam, że jak na przyszłą mamę wcale nie jestem za stara. Jeszcze w zeszłym roku nie mogłam znieść widoku małych dzieci- nie żebym ich się bała czy coś takiego- po prostu ja nie należę do tych osób które od zawsze marzyły o dzidziusiu. tak naprawdę ja nigdy o ciąży nie marzyłam. I nawet myślałam, że dzieci po prostu nie dla mnie. A tu zaskoczenie. Jakoś na jesieni mi się odmieniło :lol: Mąż się ucieszył, bo to już trzy lata po ślubie i Mu ojciec żyć nie daje. Mnie to nigdy nie ruszało. Jak mi się zachciało to wzięliśmy się do roboty- trochę się postresowaliśmy, że długo to trwa- i się udało :lol: Ale nadal nie jestem bezgraniczną miłośniczką dzieci. Nie zaglądam nikomu do wózków. Takie dziwadło ze mnie :im:

Objawy ciązy - potwierdzone..:)

15/04/08 18:35:57

Witam wszystkie przyszłe mamusie :brv: Moje objawy potwierdzone (trzy pozytywne testy, tydzień 6 albo 4 zależy jak liczyć): - brak@ ale samopoczucie jak przy @, a nawet gorsze w tych dniach, - mdłości (cały dzień, ale najgorsze gdy jestem głodna), - bóle podbrzusza, - ciągłe siusianie- najgorzej w nocy ( po trzy cztery razy), - powiększone i wrażliwe piersi, - najdziwniejszy objaw to................ zakwasy na brzuchu, takie jakbym robiła brzuszki co wieczór (?) dziwne to trochę Pozdrawiam :D

*GRUDNIÓWECZKI 2008*

08/04/08 19:54:45

Madżeska- dzięki za gratulacje :D Kotka 7 moim zdaniem to twarda sztuka z Ciebie :) nie wytrzymałabym tyle czekać z pierwszą wizytą. Ja zapisałam się na najwcześniejszy możliwy termin (oczywiście wg mojej lekarki- sama stwierdziła, że pierwsze USG trzeba zrobić wtedy jak coś będzie widać :) :papa: