problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

06/09/07 14:19:03

Witajcie kochane..... kilka dni mnie nie było....ale bardzo chciałam tu do Was zajrzeć....niestety nie mam w domu kompa i mogę jedynie popisać z pracy......ale tylko w tedy gdy nikogo nie ma.. Je czekam z niecierpliwością na@ i znów mam nadzieję, że nie przyjdzie.....już sama siebie nakręcam, że napewno zafasolkowałam....jednak nic w zasadzie nie czuję, może trochę poboleba mnie brzuch a czasem zakłuje jeden lub drugi jajnik. Postanowiłam, że jeśli i tym razem się nie uda to idę robić gruntowne badania.....razem z mężem.

Starajace sie od sierpnia

28/08/07 14:51:39

Witajcie kochane staraczki:) Kathia....nie myśl teraz o ciąży.....myśl o tym jaki wspaniały dzień przed Tobą......a dzidzia....zobaczysz.....niedługo zawita w Twoim brzuszku.....( i moim też :lol: :lol: :lol: :lol: ) Minie.....nie bądź i Ty pesymistką......głowa do góry.....ja jestem nastawiona pozytywnie......zobaczycie , że wszystkie będziemy mamusiami.... Ja w tym miesiącu staranko odpuściłam....a w zasadzie to konieczność była.......mężyk mój wyjechał w delegację na tydzień......i to właśnie ten tydzień.....cholercia.....ale co tam........będzie następny raz........ Mi tu zaraz 31 lat stuknie.....ale się tym nie martwię..... Wierzę, że będzie dobrze.... Głowa do góry laseczki......cieszyć się tym co się ma i tym co przed Wami..... Buziaki ogromniastw :D :D :lol:

Starajace sie od sierpnia

22/08/07 13:51:23

Witajcie kochane :lol: Pogoda piękna......aż żyć się chce..... Sama jestem w pracy więc mogłam na chwilkę zajrzeć. Kathia, Zosia, Florentynka....nie martwcie się, wszystko będzie dobrze.....uda się napewno nam wszystkim... Teraz macie ważne wydarzenia przed sobą......a potem do dzieła. Ja teraz też nie nakręcam się....powiedziałam sobie, że co ma być to będzie..... teraz czeka mnie przeprowadzka we wrześniu na nowe mieszkanko i na razie tym żyję.....a może właśnie w nowym miejscu mi się uda?.....kto wie?. Trzymajcie się cieplutko kochane i głowa do góry :D

Pochodze z Suwalk

17/08/07 08:23:29

Hej hej Suwalczanki, Augustowianki i wszystkie dziewczyny... Czemu tu tak pusto... nikt nie przychodzi.... ruszmy troszkę ten nasz wąteczek....troszkę wątły. Miłego dnia wszystkim życzę :lol:

problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

16/08/07 10:38:48

Witajcie w ten piękny, słoneczny dzionek... :lol: U mnie znowu klapa.......@ wredna przyszła we wtorek.... czyli staranka od początku....już sił mi brak...i wcale mi się nie chce.....30-tka stuknęła i jakoś na wszystko tracę chęci. Niby wszystko z nami w porządku ( tak przynajmniej lekarz twierdzi) ale jednak się nie udaje......muszę na urlop wyjechać z mężem, odstresować się i może akurat cud się zdarzy... miłego dnia.